PARAMARIBO — John Krishnadath, voorzitter van de Surinaamse Voetbalbond (SVB), is zondag gekozen als één van de vier vicevoorzitters van de Caribische Voetbalunie (CFU). Hij bekleedt die functie samen met Michael Ricketts van Jamaica, Jean Dartfon van Guadeloupe en Ivan Rivera van Puerto Rico.
Lyndon Cooper van Saint Lucia werd tijdens het CFU-congres op zijn eiland gekozen als nieuwe voorzitter. Het bestuur is gekozen voor vier jaar. De SVB schrijft zondag op zijn Facebookpagina dat Krishnadath enkele maanden geleden op verzoek van Cooper werd voorgedragen voor de bestuursfunctie.
Aangegeven wordt dat zijn kandidatuur werd ondersteund door Victor Montagliani en Howard MacIntosh van de Concacaf. De Surinamer is wegens omstandigheden niet afgereisd naar het eiland. Namens de SVB waren aanwezig secretaris-generaal Mitchell Kisoor, ondervoorzitter Dayasankar Mathoera en penningmeester Bidjaikoemar Mankoe.
CFU-bestuur: voorzitter Lyndon Cooper; vicevoorzitters: Michael Ricketts; John Krishnadath; Jean Dartfon; Ivan Rivera; leden: Glen Etienne (Dominica); Anya James (Bahama’s); Girdon Connor (Anguilla); Mark Wade (Bermuda).
- Ramadan boodschap president Chandrikapersad Santokhi ..
- SVV 1 en Yelyco op voorsprong in U15-meisjes volleybal play…..
- Menzo haalt Shaquille Stein bij voorselectie Natio..
- Politie treedt op: commerciële sekswerkers Anamoestraat en …..
- Wereldbank looft samenwerking met Suriname..
- Verdachte (24) van beroving Chinese winkel op 6 januari is …..
- OAS: ‘Het Venezolaanse regime moet onmiddellijk stoppen met…..
- Overheid neemt snelle maatregelen na dambreuk Weg naar Zee..
- Korpschef bezorgd over tippelarij in woongebieden..
- Dambreuk Weg naar Zee aangepakt..
- RSS Barracuda versterkt maritieme veiligheid Suriname..
- PAKITTOW EERST, DAN DE REST..
- De eerste ontmoeting met de politieke partij PRO (Partij vo…..
- Caricom waarschuwt Venezuela tegen verkiezingen op grondgeb…..
- Kick-off Project “Facilitaire Verbetering Mandirs”..
- Nou ja..
- Wood Mackenzie: Inkomsten blok 58 gebruiken voor blok 52..
- Muziekauteursrechten..
- Bewoners dakloos na verwoestende brand in appartement..
- Santokhi: “A bun wroko mus’ go doro!”..
- Lijk aangetroffen in bushuisje te Zanderij..