PARAMARIBO — John Krishnadath, voorzitter van de Surinaamse Voetbalbond (SVB), is zondag gekozen als één van de vier vicevoorzitters van de Caribische Voetbalunie (CFU). Hij bekleedt die functie samen met Michael Ricketts van Jamaica, Jean Dartfon van Guadeloupe en Ivan Rivera van Puerto Rico.
Lyndon Cooper van Saint Lucia werd tijdens het CFU-congres op zijn eiland gekozen als nieuwe voorzitter. Het bestuur is gekozen voor vier jaar. De SVB schrijft zondag op zijn Facebookpagina dat Krishnadath enkele maanden geleden op verzoek van Cooper werd voorgedragen voor de bestuursfunctie.
Aangegeven wordt dat zijn kandidatuur werd ondersteund door Victor Montagliani en Howard MacIntosh van de Concacaf. De Surinamer is wegens omstandigheden niet afgereisd naar het eiland. Namens de SVB waren aanwezig secretaris-generaal Mitchell Kisoor, ondervoorzitter Dayasankar Mathoera en penningmeester Bidjaikoemar Mankoe.
CFU-bestuur: voorzitter Lyndon Cooper; vicevoorzitters: Michael Ricketts; John Krishnadath; Jean Dartfon; Ivan Rivera; leden: Glen Etienne (Dominica); Anya James (Bahama’s); Girdon Connor (Anguilla); Mark Wade (Bermuda).
- ABOP benadrukt op Internationale Vrouwendag het belang van …..
- Misiekaba pleit voor duidelijke balans in grondenrechtenkwe…..
- Corantijn Corporate Finance & Advisory lanceert financi…..
- Regeringsraadsvergadering: Belangrijke goedkeuringen en pre…..
- Weer 8 maart..
- Europese landen steunen Arabisch plan voor wederopbouw Gaza..
- Protest Albert Ramdin..
- VHP: “Investeer in vrouwen, versnel de vooruitgang”..
- Intended choice for OAS Secretary-General: Suriname earlier…..
- Minister Amoksi: “Geen sprake van verkrachting, maar groeps…..
- Chevron heeft tot 3 april om uit Venezuela te vertrekken..
- Indiase ondernemers op zakenmissie in Suriname..
- Mooi dat je er bent, precies zoals je bent..
- Korps Politie Suriname investeert in buurtmanagement en pre…..
- Bedrijfsleven dringt aan op duurzame hervorming van de SER..
- Expo ‘Sungu Konde/Verzonken leven’: smadelijk verlies versu…..
- 4e MOC-conferentie levert nieuwe inzichten in maritieme vei…..
- Voorgenomen keuze OAS-secretaris-generaal: Suriname eerder …..
- Ondernemersdelegatie uit India presenteert investeringsproj…..
- President belooft solide staatsfinanciën..
- Ruim 160 grondbeschikkingen uitgereikt te Weg naar Zee..