Suriname suriname heeft vandaag als eerste Surinaamse nieuwssite de verificatiebadge van Facebook ontvangen. Deze blauwe badge bevestigt dat het socialemediaplatform Meta het account van Suriname suriname als authentiek erkent, waardoor het wordt beschouwd als een betrouwbare nieuwsbron.
De verificatiebadge biedt gebruikers de zekerheid dat ze nieuws lezen van een legitieme bron en helpt tegelijkertijd om desinformatie tegen te gaan.
De verificatiebadge is zichtbaar naast de naam van Suriname suriname op Facebook, waardoor gebruikers direct kunnen zien dat het om een geverifieerde pagina gaat. Controleer bij het raadplegen van nieuwsbronnen altijd of deze afkomstig zijn van betrouwbare en geverifieerde bronnen. Zeker in de verkiezingstijd waarin we nu leven is dit van eminent belang.
Vorig jaar sloegen redacteuren van Starnieuws, ABC Radio en Televisie, Rasonic en Suriname suriname tijdens een persconferentie alarm over de groeiende aanvallen en beperkingen op hun socialemediakanalen, met name op Facebook. Ze gaven aan dat de massale rapportages van hun content hun werk ernstig belemmerden.
Dit had ook deels te maken met het feit dat destijds geen enkel mediabedrijf in Suriname een verificatiebadge van Facebook had. Een belangrijk obstakel hierbij was dat media in Suriname niet in aanmerking konden komen voor de verificatiebadge van Facebook.
President Santokhi vorig jaar in overleg met redacteuren van mediahuizen over de massale aanvallen op Facebook. Foto: Kabinet van de President.
President Chan Santokhi uitte vorig jaar tijdens een vergadering met mediavertegenwoordigers zijn bezorgdheid over de vele aanvallen op de socialemediakanalen van de media.
- OM Nederland eist 7 jaar tegen Wortel; goud van Brunswijk..
- Elseline Harriette Angeliqe Fa-Si-Oen..
- Truda “Truus” – Mitrasing Sandriman..
- Trude Mitrasing-Sandriman..
- Brunswijk genoemd in Rotterdamse rechtszaak rond luxe-uitga…..
- SV Transvaal wint 4-0 zege van SV Flora..
- Inter Moengotapoe boekt nipte 2-1 overwinning op Leo Victor..
- Oekraïne en Europa buitenspel bij gesprekken VS en Rusland..
- Vette worst en plastic zakken..
- Actiegroep OBS: “Regering speelt een spelletje met ons en d…..
- Trump stuurt onderhandelingsteam voor overleg over beëindig…..
- Ramadhin: Kinderoncologie AZP een mijlpaal..
- Crisis blijft voortsudderen..
- Is de totale staatsschuld niet gestegen tot SRD 122,8 milja…..
- Gödeken:‘ Als goede spelers teams verlaten moet het team ve…..
- Suriname boekt vooruitgang in macro-economische stabiliteit..
- Luisteren: De Sleutel tot Diepe Vriendschap en Groei..
- Ronny Asabina lijsttrekker van de BEP..
- AZP opent kinderoncologie-unit en breidt behandelingsmogeli…..
- A20, DOE en PRO bekrachtigen samenwerking voor verkiezingen…..
- ABSURDE EN NONSENS BENADERING..