Tekst en beeld Ashwin Adhin
PARAMARIBO — Michael Ashwin Adhin, ondervoorzitter van de NDP, blikte maandagochtend rond half drie in partijcentrum Ocer positief terug op de (voorlopige) verkiezingsuitslag. “Het is een winst. Nu moeten we gaan kijken hoe we ermee omgaan.”ADVERTISEMENT
Hij erkent dat er harde woorden zijn gevallen in de verkiezingscampagne tussen de NDP en regeringspartij VHP. “Een samenwerking? Dat moeten we even bekijken. We moeten kijken wat we kunnen doen. Ik heb altijd gezegd dat we moeten openstaan voor gesprekspartners. Dat is mijn instelling nog steeds, je moet praten. Dus laten we kijken wat het wordt.”ADVERTISEMENT
“Het is een winst. Nu moeten we gaan kijken hoe we ermee omgaan”
De NDP staat tot nu toe op achttien zetels, twee meer dan de verkiezingen van 2020 en één zetel meer dan de VHP. “Eén zetel meer geeft al het begin aan. Laten we kijken als we uit kunnen schieten naar twintig. Dat zou mooier zijn. Nu is het achttien om zeventien, maar een verschil van twee zou echter mooier zijn.”
Een zetel erbij sluit Adhin niet uit. “Er zijn zoveel ongeregelheden bij de stembureaus geweest. Laten we hopen dat we bij de hertelling één zetel meer krijgen. Dat zou mooier zijn”, herhaalt hij tegenover de media.
- Geen toneelstuk, maar toekomst..
- OKB erkent fouten bij stembureau Balingsoela, maar sluit ma…..
- Kremlin reageert op Trump: “Emotionele overbelasting bij ie…..
- Gertrude Augustin (96) Amsterdam 22-5-2025..
- Charles Robert Zschüschen (77) Amsterdam 24-5-2025..
- Politiek zoekt twee ontvluchtte arrestanten cellenhuis Rijs…..
- OKB benadrukt: ‘Geen aanwijzingen opzettelijke manipulatie …..
- “Alleen God kan u openbaren,” smeekt verdachte aan kantonre…..
- Adhin geeft volle ondersteuning aan Simons als presidentska…..
- Column: De kaarten zijn geschud, schaakspel nog lang niet v…..
- Girdhari keurt opmerkingen van Simons naar VES af..
- De hardnekkigste leugen van de regering: Schuldherschikking…..
- Bronto Somohardjo: “Je wint wat, je verliest wat; maar wij …..
- Reportage: Tussen redelijkheid en realiteit — verkiezingsda…..
- VERKIEZINGSKATER..
- NDP eist onderzoek naar inlevering stembusmateriaal bij hoo…..
- Ramdin draagt BIBIS over aan Mathoera en vertrekt naar OAS..
- Buitenlandse waarnemeners onder de indruk van organistie ve…..
- Goudzoeker overlijdt na geweldsincident in Grankreek..
- Twee arrestanten ontvlucht uit cellenhuis Rijsdijk..
- Popgroep Mai Tai start crowdfunding voor nieuw album..