Het ministerie van Arbeid, Werkgelegenheid en Jeugdzaken (AW en J) en de World Association of Small and Medium Enterprises (WASME) uit India hebben gisteren een Memorandum of Understanding (MOU) ondertekend. Deze samenwerking richt zich op het ontwikkelen van trainingsprogramma’s om de vaardigheden van werkzoekenden en kleine ondernemers in Suriname te verbeteren.
De overeenkomst werd ondertekend door minister Steven Mac Andrew van AW en J en Prabodh Shukla, Legal Advisor Internationale Zaken bij WASME. De samenwerking vloeit voort uit het bezoek van een Indiase Fact-Finding Mission aan Suriname, waarin werd onderzocht welke mogelijkheden er zijn voor handel en investeringen in het land.
WASME, een internationale organisatie die zich richt op de ondersteuning van kleine en middelgrote ondernemingen (KMO’s), zal haar expertise delen met de opleidingsinstituten van AW en J, zoals de Stichting Productieve Werkeenheden (SPWE), het Suriname Hospitality and Tourism Training Centre (SHTTC) en de Stichting Arbeidsmobilisatie en Ontwikkeling (SAO).
De samenwerking beoogt de introductie van innovatieve trainingsprogramma’s die inspelen op de veranderende arbeidsmarkt. WASME brengt internationale kennis en best practices in om ondernemerschap in Suriname verder te stimuleren en werkzoekenden beter voor te bereiden op de arbeidsmarkt.
Minister Mac Andrew benadrukte dat deze overeenkomst een belangrijke stap is naar een betere aansluiting tussen het opleidingsaanbod en de behoefte van de arbeidsmarkt. “Door samen te werken met een gerenommeerde organisatie als WASME kunnen wij onze werkzoekenden en ondernemers voorzien van de juiste vaardigheden om succesvol te zijn,” aldus de minister.
- Geen Stein, wel Rigters in eindselectie Natio..
- Kortgeding PVP tegen CHS en president!..
- FBI Intensiveert Onderzoek naar Cartel Gelinkt aan Maduro-r…..
- AZP neemt eerste fase West Wing project in gebruik..
- Landsdienaren die kandidaat zijn voor verkiezingen vrijgest…..
- ‘Batik Reimagined. Where tradition meets innovation’ fusie …..
- Internet Apoera plat na inbraak bij Telesur..
- ‘Presidenten Wijdenbosch, Venetiaan en Santokhi hebben bijg…..
- SHI veroordeelt beschadiging en diefstal van beelden van Ga…..
- Filipijnen sturen ex-president Duterte naar ICC voor moorde…..
- SVB en SML gaan over tot digitale verkoop toegangskaarten v…..
- EZ-minister Kuldipsingh: “Goede standaarden maken economie …..
- Joerawan: ‘Regering moet directeur ontslaan voor rust en or…..
- CARICOM: ‘Ramdin als secretaris-generaal een historische mi…..
- BEP verwacht invloed Ramdin bij uitvoeren vonnissen..
- 200 percelen langs Libanonweg uitgegeven..
- Permanente expo Anton de Kom in Openluchtmuseum Nieuw-Amste…..
- Filipijnse oud-president Rodrigo Duterte gearresteerd..
- Project ‘Labor Market Alignment with New Industries’ moet d…..
- Filipijnse oud-president Duterte opgepakt wegens misdaden t…..
- PVV verslaat Broki met 4-0..