PARAMARIBO — Het bestuur van het Suriname Business Forum (SBF) onder leiding van Steven Debipersad gaat een beleidsadvies opstellen en aanbieden aan de nieuw te vormen regering. “Dit adviesdocument zal concrete aanbevelingen bevatten voor het stimuleren van ondernemerschap, het versterken van lokale inbreng (‘local content‘) en het bevorderen van een gunstig investeringsklimaat in Suriname”, schrijft het SBF donderdag in een persbericht.
Tijdens de vergadering woensdag werd de actuele sociaaleconomische situatie, het ondernemingsklimaat en de rol van het SBF daarin besproken. Besloten werd toen een beleidsadvies op te stellen. “Het SBF benadrukt het belang van een sterke betrokkenheid van de private sector bij het formuleren van nationaal beleid, vooral nu Suriname voor belangrijke keuzes staat op het gebied van economische hervorming en duurzame ontwikkeling.”ADVERTISEMENT
“Het SBF benadrukt het belang van een sterke betrokkenheid van de private sector bij het formuleren van nationaal beleid”
Aangegeven wordt dat het beleidsdocument zal worden opgesteld in nauwe samenwerking met bestuursleden van het SBF en andere relevante actoren, zodat het de gezamenlijke visie en prioriteiten van het bedrijfsleven weerspiegelt. Duidelijk wordt gemaakt dat het SBF zich blijft inzetten voor versterking van de publiek-private samenwerking en uitkijkt naar “een open en constructief dialoog” met de nieuwe regering. Dinsdag tekenden de NDP, NPS, Abop, Pertjajah Luhur, BEP en A20 een intentieverklaring om de nieuwe regering te vormen. Het officiële verkiezingsresultaat is nog niet vastgesteld.ADVERTISEMENT
- Instituten leren omgaan met moderne technologie om bomen in…..
- Goudzoeker komt om bij noodlottig ongeval tijdens storm in …..
- Breaking: 225 DNA-stembiljetten op stembureau 333 vermist; …..
- Santokhi: ‘Gunstig als monumentale overheidspanden in hande…..
- Directeur e-Gov: ‘Niet kloppen verkiezingsdashboard beteken…..
- 225 stembiljetten verdwenen van stembureau 333 in Lelydorp..
- Processen-verbaal worden gecontroleerd: uitslag nog niet de…..
- Hindifest: kleurrijke mix van culturen, muziek en saamhorig…..
- Rovers binden nachtwaker vast bij mislukte inbraak Melkcent…..
- Tessa Leuwsha plaatst Boni’s levensverhaal in ander perspec…..
- Curtis Hofwijks geeft nieuwe samenwerking voordeel van de t…..
- BEKENDMAKING AFSLUITING Hernhutterstraat i.v.m. Asfalt Hers…..
- DA’91-voorzitter Del Castilho: “Groei in stemmen is hoopgev…..
- Het Gemenebest: een wereldwijd netwerk van 56 landen vereni…..
- Schalkwijk: men moet niet te voorbarig zijn en de officiële…..
- Nieuwe dageraad voor Suriname..
- Cedric veroordeeld voor uitvoer 322 gram cocaïne in zuurgoe…..
- Van 4 naar 40 miljard: Leiderschap als motor voor Surinames…..
- Arbeidsinspecteurs getraind in handhaving Wet Werkvergunnin…..
- e-Gov geeft verklaring over verkiezingsdashboard..
- Vertrouwen..