De Stichting Betheljada mag blijven rekenen op ondersteuning van de 4 Surinaamse Rotary clubs om kwalitatieve dienstverlening te kunnen garanderen. Enkele jaren geleden zorgde de Rotary ervoor dat de instelling werd voorzien van een personenlift om de personen in hun rolstoel of bed te vervoeren. Het bouwen van een compleet nieuwe moderne keuken die voldoet aan de eisen, is momenteel in uitvoering, zegt Rotarian Oliver Smith.
Dit project kost meer dan USD 100.000 en een deel van het bedrag is opgehaald tijdens het fundraisingsproject; de Rotary Corporate Challenge. Bij Bethaljada wordt 24 uur zorg aangeboden aan personen met ernstige meervoudige beperkingen. De zorginstelling kent verschillende problemen zoals gebrek aan een goede afwatering, capaciteit en een tekort aan personeel, zegt Kavita Mohan-Jagdat, directeur van Stichting Betheljada.
In bijzijn van de Governor van Rotary District 7030, Debby Roopchand, zijn de opkomende plannen tijdens een rondleiding toegelicht. Roopchand die van Trinidad is, vertoefd nu in Suriname. De District Governor is onder de indruk van de projecten die de afgelopen periode zijn uitgevoerd door de 4 Rotary clubs.
- Trump dreigt zijn geduld te verliezen..
- The Future of Leadership & Business with AI 2025: Kans …..
- Bromfiets dief in verzekering gesteld..
- Chinese fabrikanten bereiden zich voor op nieuwe tariefverh…..
- Canadese consumenten kiezen voor lokale merken uit protest …..
- Column: Oranje in de VHP..
- Zeewater dringt opnieuw binnen na dambreuk Weg naar Zee: Es…..
- Hoefdraad mag bij verstek laatste woord voeren in strafzaak…..
- Minister Raghoebarsing: “Ik ga voor niemand de gevangenis i…..
- Venezuela beschuldigt Guyana van provocatie na maritiem inc…..
- OAS uit scherpe kritiek op acties Venezolaanse marine in Gu…..
- Verdediging persisteert: Algehele vrijspraak voor Hoefdraad..
- ‘Dankzij ABOP hebben grote delen van Suriname stroom, water…..
- Leerlingen Sarasvatischool maken kennis met diverse beroepe…..
- Media getraind in ethische berichtgeving mentale gezondheid..
- Surinaamse verwent smaakpapillen in Belgische Turnhout..
- Uitslagen voetbalwedstrijden – 3 maart 2025..
- Ben-Gvir roept Israël op om voedselopslagfaciliteiten in Ga…..
- Jennifer Vreedzaam: de strijd van inheemsen is niet van nu..
- CARICOM veroordeelt Venezolaanse maritieme schending en ste…..
- Registratie politieke partijen..