Afgelopen vrijdag vond de officiële opening plaats van de I-Care Polikliniek voor Oogaandoeningen. Hiermee heeft de oogzorg in Suriname een belangrijke versterking gehad. President Chandrikapersad Santokhi en medische professionals waren aanwezig bij de opening van de kliniek, die gevestigd aan de Julianastraat. Het doel is om hoogwaardige, moderne en toegankelijke oogzorg te bieden aan de Surinaamse samenleving.
Met moderne faciliteiten en geavanceerde technologieën richt de I-Care Polikliniek zich op de diagnose en behandeling van uiteenlopende oogaandoeningen. “De kliniek beschikt over geavanceerde faciliteiten en technologieën voor de diagnose en behandeling van diverse oogaandoeningen. De behandelingen zijn volledig gebaseerd op Europese standaarden”, zo benadrukte medisch directeur Remy Bandhoe.
De directeur onderstreepte dat de zorg volledig volgens westerse standaarden zal geschieden, hetzij behandelingen van cataract of reguliere behandelingen. Tevens wordt een belangrijke mijlpaal bereikt in het streven naar betere oogzorg voor iedereen in Suriname. Men kan terecht voor zowel preventieve oogzorg als gespecialiseerde behandelingen. De kliniek is op privébasis toegankelijk voor alle patiënten en hoopt in de toekomst ook samenwerkingen met verzekeraars aan te gaan.
- Pikin Saron-zaak: veroordeelden gaan in hoger beroep..
- Villa Zapakara biedt speciale rondleiding voor leerlingen L…..
- Veel zon vandaag met af en toe een wolkenveld..
- Caricom en Havana verwelkomen schrapping van Cuba van Ameri…..
- MAS en US Coast Guard trainen havenmedewerkers in ISPS-code..
- Meteodienst: Plaatselijke lichte buien kustgebied en binnen…..
- Ricardo, Raymond (Wilgo) Banel (62) Amsterdam 12-1-2025..
- Economische onzekerheid, sociale spanningen en sociale medi…..
- Yelyco en Yellow Birds stellen niet teleur bij opening nieu…..
- Brunswijk: “Het was bekend waar Bouterse zich schuilhield…..
- Vijf gewonden bij botsing tussen terreinwagen en truck..
- Sportveld Brokopondo Centrum vernoemd naar Jonathan Fonkel..
- Twee verkeersdoden te Groningen..
- Voldoende steun wijziging Terugroepwet met uitzondering van…..
- Jupta Itoewaki: ‘Strey de fu strey, wi no sa frede!’..
- Zoon president Santokhi vraagt Trump om bescherming..
- Persrechter: 18 strafbare feiten in zaak Pikin Saron..