Afgelopen vrijdag vond de officiële opening plaats van de I-Care Polikliniek voor Oogaandoeningen. Hiermee heeft de oogzorg in Suriname een belangrijke versterking gehad. President Chandrikapersad Santokhi en medische professionals waren aanwezig bij de opening van de kliniek, die gevestigd aan de Julianastraat. Het doel is om hoogwaardige, moderne en toegankelijke oogzorg te bieden aan de Surinaamse samenleving.
Met moderne faciliteiten en geavanceerde technologieën richt de I-Care Polikliniek zich op de diagnose en behandeling van uiteenlopende oogaandoeningen. “De kliniek beschikt over geavanceerde faciliteiten en technologieën voor de diagnose en behandeling van diverse oogaandoeningen. De behandelingen zijn volledig gebaseerd op Europese standaarden”, zo benadrukte medisch directeur Remy Bandhoe.
De directeur onderstreepte dat de zorg volledig volgens westerse standaarden zal geschieden, hetzij behandelingen van cataract of reguliere behandelingen. Tevens wordt een belangrijke mijlpaal bereikt in het streven naar betere oogzorg voor iedereen in Suriname. Men kan terecht voor zowel preventieve oogzorg als gespecialiseerde behandelingen. De kliniek is op privébasis toegankelijk voor alle patiënten en hoopt in de toekomst ook samenwerkingen met verzekeraars aan te gaan.
- Natuurgebied in de uitverkoop..
- Landvreugd constateert grote puinhoop bij Biza..
- ER IS ER EEN JARIG HOERA..
- Viering Dag van de Afro Beschaving succesvol..
- Adhin tijdens laatste woord: Wil OM mij politiek uitschakel…..
- Mottley: “individualisme en consumentisme fataal voor Surin…..
- Training moet schrijven projectvoorstellen vergemakkelijken..
- AW en J focust op werkgeluk als sleutel tot succes..
- Journalisten in Nicaragua bijna verdwenen**..
- Er valt een boom in het Bos…..
- Slepende ruzie eindigt in tragedie..
- Woordenwisseling tussen twee mannen eindigt in kappartij me…..
- OW-projecten geschieden in vergelijking met NDP op basis va…..
- Guyana neemt waterzuiveringsinstallatie op zonne-energie in…..
- Hoe lang blijf je beschermd na een infectie of vaccinatie?..
- BOMESC tekent miljoenencontract voor Surinaamse FPSO..
- Internationale reactie op Trumps inauguratie..
- Politieambtenaar buitenfunctie gesteld..
- ‘De overheid heeft gefaald bij gebeurtenissen Pikin-Saron…..
- Politieambtenaar buiten functie gesteld na ‘hardhandig aanp…..
- Melanie Edwards: van schoolmeisje in Kabalebo tot arts..