Na het historische succes van de mannenploeg heeft ook het Surinaams vrouwentennisteam een mijlpaal bereikt. De selectie, bestaande uit Faith Babb, Jill Ma-Ajong, Anouk Ma-Ajong en Kayla Currie, onder leiding van teamcaptain Carolina Vera Vera, boekte een 2-1 overwinning op Antigua en Barbuda in de strijd om de tiende plaats van de Billie Jean King Cup Group III Americas. Het toernooi vindt plaats in Santa Tecla, El Salvador.
Het is voor het eerst dat Suriname een overwinning behaalt op een ander landenteam tijdens het wereldkampioenschap tennis voor vrouwen. Eerder deze week schreven Babb en Anouk Ma-Ajong al geschiedenis door de eerste winstpartij van het toernooi binnen te halen.
In het dubbelspel versloegen zij het Trinidadiaanse duo Charlotte Ready en Jaeda-Lee Daniel-Joseph met tweemaal 7-6. Ondanks deze prestatie verloor Suriname de ontmoeting met Trinidad en Tobago met 2-1.
In de poulefase moest Suriname zijn meerdere erkennen in de Bahamas en Jamaica, beide met 3-0, maar in de wedstrijd om de tiende plek tegen Antigua en Barbuda tapte het team uit een ander vaatje. Jill Ma-Ajong bracht Suriname op voorsprong door Isoke Perry te verslaan (6-3, 6-3).
Vervolgens trok Jolie George Alexander de stand gelijk door Faith Babb te kloppen (6-1, 6-0). In het beslissende dubbelspel bezorgden Kayla Currie en Anouk Ma-Ajong Suriname de overwinning met een overtuigende zege op Alexander en Ariel Naomi Kelsick (6-1, 6-3).
Ook het Surinaams mannenteam sloot twee weken geleden hun deelname aan de Davis Cup af met een historische overwinning. In hun laatste wedstrijd versloegen zij Saint Lucia. De selectie bestond uit Yigal Bergen, Tano Bergen, Boaz Koorndijk, Joshio Loor en teamcaptain Vera Vera, en zorgde daarmee voor Suriname’s eerste overwinning ooit in de Davis Cup.
- President Simons roept districtscommissarissen op: “Decentr…..
- Gezochte militair Beeldsnijder meldt zich bij Militaire Pol…..
- Verdachte van inbraken te Nieuw Ganzee en Brownsweg aangeho….
- Tsang: ‘86 personeelsleden OWRO misleid bij aanstelling ..
- Clemantine Leysner..
- Fikse boete voor bezitten illegale eendsoort..
- Verdachte militair meldt zich aan bij de MP..
- “Koopkrachtversterking via MoniKarta was slechts noodmaatre…..
- Overheid in de berm..
- Jongen (15) steekt 14-jarig vriend in brand na ruzie om ada….
- Dc’s krijgen slechts SRD 1 miljoen per jaar voor werkzaamhe…..
- Politie onderschept 8 illegaal vervoerde vogels in auto bij….
- VAN SANTOKHI NAAR SIMONS..
- Politie onderschept illegale vogelhandel bij controlepost B…..
- Onschendbaarheid..
- U kunt nu een elektrische auto huren voor minder dan 100 do….
- Donetsk sleutel in Poetins strategie.
- Sociaal leven in Bolivia wordt voor het eerst in twee decen….
- Hamas aanvaardt Arabisch plan voor wapenstilstand in Gaza.
- Politie treft illegaal vervoerde vogels aan bij controlepos….
- President Simons krijgt officieel geverifieerd Facebookacco…..