PARAMARIBO — Bij diverse supermarkten in Paramaribo en Wanica zijn er verschillende vervallen producten aangetroffen tijdens de werkzaamheden van de Economische Controledienst (ECD) tussen 17 en 25 juni. Het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie meldt woensdag in een persbericht dat de vervallen goederen in het bijzijn van de ondernemer zijn vernietigd. Enkele zijn verwijderd van de schappen om te worden ingeruild bij de leverancier.
Bij supermarkt A. aan de Sumatraweg ging het om vervallen cola-essence, Hanne Classic- en Are Zoo-cornflakes, Swin-ketchup, blikken Prima Fagioli-pasta, Hipspo, Kent mushroom en Kent Chille pepper, bij supermarkt G. aan de Indira Gandhiweg om blikken Excellence-sardien, Jong A Kiem-pasta en Mokate Coffee Whitener en bij supermarkt R. aan de Helena Christinaweg om stroop, Mi Goreng-noodles, Swiss-tomatenketchup, zilveruitjes en Sweet Corn-kernels.
Vervallen pakken Arrivowafel, pakken King of Wafel, Abro-spray paint, cornflakes, Seasoning mix for chicken, Top Ramen, Remia Garlic Saus, Wafels XXL, Shishado Marinade, Furlen’s Marinade en Chicken Flavor werden van de schappen gehaald bij de supermarkten L.F. (Bomapolder serie 2), A. (Soekwastraat), L.F. (Schimmelpenninckstraat), F. en V. (Coesewijnestraat).
- Patricia Etnel (49) Paramaribo 22-6-2026..
- Simons: Geen verdere onderhandelingen in coalitie, ook niet…..
- Technische storing slaat operatie-afdeling Dikonessenhuis l…..
- Yellow Birds-coach Rigters: ‘We zijn duidelijk de beste vol…..
- Anil Jagroep: “ISO-certificering wordt onmisbaar voor Surin…..
- Column: Geduld!..
- Santokhi heeft reeds bewilligd voor toelating in DNA..
- BESCHOUWING — De (on)zin van al die vrije dagen..
- BEP-kandidaat-minister Landveld: overheid moet efficiënter …..
- Regering en gezondheidsbonden bereiken akkoord over loonree…..
- Inflatie laag, maar prijsdruk blijft voelbaar in specifieke…..
- Yelyco-captain Balkaran na vierde volleybaltitel op rij: ‘I…..
- Suriname tekent statuut OIC Labour Centre in Istanbul..
- Verbod vervreemding Surinaams grondgebied..
- Multidisciplinaire Werkgroep presenteert tussentijdsverslag…..
- Technische storing operatieafdeling Diakonessenhuis..
- Speelbal ligt bij president om Parmesar te beëdigen tot oud…..
- Korpsleiding: bevorderingsbeschikking Amoksi was politiek b…..
- Geen operaties en bevallingen mogelijk in Diakonessenhuis..
- Winkels Paramaribo en Wanica betrapt op verkoop vervallen p…..
- Brunswijk tekent alsnog regeerakkoord: Geen extra posities …..