Van 4 tot en met 6 februari werd de tweede International Business Conference (IBC 2025) in ons land gehouden. Deze conferentie is een initiatief van de Suriname-Guyana Kamer van Koophandel en wordt ondersteund door de Suriname Investment and Trade Agency (SITA) en de Guyana Office of Investment.
Vishnu Doerga, chairman van de Suriname-Guyana Chamber of Commerce (SGCC), zegt dat er grote economische ontwikkelingen in Guyana gaande zijn en dat zulks ook te verwachten is in Suriname. De meer dan 500 deelnemers hebben van gedachten kunnen wisselen omtrent mogelijke samenwerking op diverse gebieden. Voor de goede handel is infrastructuur van groot belang.
Voor wat het luchtverkeer betreft zitten we op het goede spoor met enkele luchtvaartmaatschappijen, zegt Doerga. De beide Kamers zien evenwel dat de veerverbinding voor een goede handel nog te wensen overlaat. Het initiatief van beide Kamers is het indienen van een plan om de Canawaima veerverbinding beter te laten functioneren. In een plan welke aan beide regeringen is aangeboden wordt het idee geopperd om de veerverbinding te privatiseren.
Doerga kijkt tevreden teurg op de succesolle conferentie. De volgende IBC zal in oktober in Guyana gehouden worden.
- Ex-minister Somohardjo dropt strafklacht bij pg vanwege ‘Bl…..
- Surinaamse ondernemers moeten uit hun comfortzone stappen e…..
- Opmerkelijk scenario: Elon Musk koopt Suriname voor US$ 500…..
- Suriname en Guyana spelen cruciale rol in wereldwijde olie-…..
- DA’91: Respect burgerrechten essentieel voor eerlijke…..
- VSB en Afreximbank bekijken mogelijkheden samenwerking..
- Personeel Ramcharan’s Slijterij: “We voelen ons niet meer v…..
- Ramdin roept diaspora op te investeren in Suriname..
- KPS politiekapel vervolgd project muzieklessen verzorgen aa…..
- Parmessar eist transparantie en herziening wetsvoorstel NV …..
- Persconferentie over voedselschenkingsprogramma India..
- Kit-Ling’s vierde expo ‘The Myth of El Dorado’-serie met de…..
- Veel regen in de ochtend en middag..
- Kuldipsingh ziet gezamenlijke groei tussen internationale- …..
- Meteodienst: Kortdurende, zware regenbuien niet uitgesloten..
- Vermist vliegtuig met tien inzittenden gevonden in Alaska: …..
- Ellie Dana Goodett-Wolfjager (75) Rotterdam 4-2-2025..
- Freddy Johannes Julius Rechards (88) Rotterdam, 1-2-2025..
- Landen beloven ‘onwrikbare’ steun voor ICC..
- Vertrekkende Indonesische ambassadeur ontvangt hoge Surinaa…..
- STVS-directeur dringt aan op onderzoek naar overheidssubsid…..