PARAMARIBO — “Hoewel het streefbedrag niet is gehaald, zijn wij als Su Aid enorm trots op het eindresultaat.” Dat schrijft de stichting donderdagavond bij het bekendmaken van het totale bedrag – SRD 4.922.569,49 – dat tussen 4 november en 22 december 2024 is ingezameld voor de Nationale Bloedbank. Aangegeven wordt dat het streven erop was gericht om tien miljoen Surinaamse dollar in te zamelen voor de Nationale Bloedbank.
Op 27 december 2024 was de voorlopige tussenstand SRD 4,5 miljoen, maar nadat midden vorige maand alle toegezegde donaties waren gestort op de rekening van Su Aid, kwam de teller op nog net geen vijf miljoen Surinaamse dollar. Doordat het beoogde bedrag niet is gehaald, zegt de stichting dat niet alle apparaten kunnen worden aangeschaft die nodig waren. Su Aid is daarom in overleg met het bestuur van de Nationale Bloedbank hoe de beschikbare middelen te besteden.
De stichting spreekt haar erkentelijkheid uit aan alle personen, instanties en bedrijven die een bijdrage hebben geleverd. In de tussentijd treft ze voorbereidingen voor de inzamelingscampagne van later dit jaar. Er is nog geen instantie gekozen. Su Aid staat open voor voorstellen voor duurzame projecten, die grote delen van de gemeenschap ten goede komen.
Op 27 december 2024 stond de teller nog op SRD 4,5 miljoen. [: Su Aid]
- Man opgesloten na doodsbedreiging..
- Vandaag minder bewolking, maar zon..
- Radio- en televisie eigenaren kampen met grote uitdagingen..
- Eerste deel Roué Verveers ‘Op eigen risico’ al uitverk…..
- Plunderaar ingerekend..
- FBI: Noord-Korea zit achter diefstal van 1,5 miljard dollar…..
- Iwan Imro Reyke (74) Amsterdam 23-2-2025..
- Nellius Kappel (86) Rotterdam 25-2-2025..
- SDU van Waterberg toegetreden tot OPTSU..
- Effecten klimaatverandering in kustvlakte niet zo alarmeren…..
- Ben anti-ZIONIST OMDAT IK DE DOCHTER BEN VAN HOLOCAUST-OVER…..
- Column: Regionale mogelijkheden..
- Hulp samenleving van belang om buste Trefossa terug te vind…..
- VHP: ‘Waarborgsom volgens procedure betaald’..
- NDP wil digitalisering van de overheid..
- Miljardeninvesteringen en nieuwe boringen op komst in Surin…..
- Stephen Comvalius over de crisis in de Surinaamse gezondhei…..
- Waarborgsom VHP, ABOP en PVP op dezelfde manier betaald..