De studietoelage van SRD 800 voor scholieren en studenten wordt in de komende week uitbetaald. Dat bevestigt Nasiah Hassankhan, onderdirecteur van Hoger Onderwijs bij het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur (minOWC), tegenover Suriname suriname. De vertraging ontstond doordat de benodigde middelen pas onlangs zijn vrijgekomen door het ministerie van Financiën en Planning.
Hassankhan geeft aan dat de vertraging onder meer te wijten is aan het uitblijven van tijdige rapportages van de instanties die betrokken zijn bij de uitbetaling, met name Uni 5 Pay. “Hoewel de Nationale Ontwikkelingsbank (NOB) wekelijks updates gaf, duurde het bij Uni 5 Pay veel langer voordat rapportages compleet waren,” aldus de directeur.
Inmiddels is de rapportage twee weken geleden alsnog doorgestuurd en is ook de goedkeuring bij Financiën en Planning rond. De overmaking vanuit de Centrale Bank van Suriname naar de NOB was het laatste dat nog op zich liet wachten.
Ook Radj Parohi, directeur bij Financiën en Planning, bevestigt dat de uitbetaling momenteel in proces is. Hij verduidelijkt dat de kwestie rond de studietoelage valt onder een presidentiële werkgroep waarin zowel de NOB als minOWC betrokken zijn.
- Politieke val Santokhi: van beloftevol begin naar oppositie…..
- Baitali en FIRM ontwikkelen havenproject ‘Dordt’ te Commewi…..
- Ex-piloot: ‘Nieuwe poppetjes, zelfde rot, SLM blijft gegijz…..
- Reactie op: Brunswijk moet aftreden…..
- Gewapende overvallen achter elkaar in Paramaribo en Wanica..
- Kabinet houdt kaken stijf over vragen rond gelekte missives…..
- Dyon Denswil: ‘Ik heb Rotterdam Ahoy van mijn saus laten pr…..
- Buurman verwondt dronken man met ’tjap’ na woordenwisse…..
- Kabinet president richt pijlen op lek en media; zwijgt over…..
- ‘Constitutioneel Hof dreigt slachtoffer te worden van polit…..
- Missives, miljoenen machtswellust..
- Gewapende overval aan Lalawweg..
- Kabinet President stelt onderzoek in naar lek vertrouwelijk…..
- Kanhai: “Santokhi moet strafrechtelijk vervolgd worden”..
- Kersten stapt in havenproject Comport met 50% aandeel..
- Rover mishandelt en berooft vrouw in woning..
- Gekozenen aanvaarden bij CHS resultaat verkiezing..
- Ursila Antoinette Stena-Maarbach..
- Economische gijzeling..
- NDP-assembleelid Jones: “Wij sluiten niemand uit”..
- Acht jaar cel en SRD 50.000 boete geeïst voor cokemokkel vi…..