De studietoelage van SRD 800 voor scholieren en studenten wordt in de komende week uitbetaald. Dat bevestigt Nasiah Hassankhan, onderdirecteur van Hoger Onderwijs bij het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur (minOWC), tegenover Suriname suriname. De vertraging ontstond doordat de benodigde middelen pas onlangs zijn vrijgekomen door het ministerie van Financiën en Planning.
Hassankhan geeft aan dat de vertraging onder meer te wijten is aan het uitblijven van tijdige rapportages van de instanties die betrokken zijn bij de uitbetaling, met name Uni 5 Pay. “Hoewel de Nationale Ontwikkelingsbank (NOB) wekelijks updates gaf, duurde het bij Uni 5 Pay veel langer voordat rapportages compleet waren,” aldus de directeur.
Inmiddels is de rapportage twee weken geleden alsnog doorgestuurd en is ook de goedkeuring bij Financiën en Planning rond. De overmaking vanuit de Centrale Bank van Suriname naar de NOB was het laatste dat nog op zich liet wachten.
Ook Radj Parohi, directeur bij Financiën en Planning, bevestigt dat de uitbetaling momenteel in proces is. Hij verduidelijkt dat de kwestie rond de studietoelage valt onder een presidentiële werkgroep waarin zowel de NOB als minOWC betrokken zijn.
- Eerste vergadering commissie inauguratie gehouden in NIS..
- Man steekt slachtoffer na ruzie om shot drank bij Suribetsh…..
- Ancelotti krijgt voorwaardelijke celstraf voor belastingfra…..
- Het regent opnieuw staatsdecoraties: regeerteam en ruim hon…..
- Bestuurder rijdt lantaarnpaal aan na onwelwording..
- Melkveesector waarschuwt: ‘Nieuwe minister staat voor een v…..
- Rechtszaak en geldgebrek vertragen herstel Van ’t Hogerhuys…..
- Cel voor verdachte die zich voordeed als politie-toppers Re…..
- Anthony Nesty Sporthal krijgt make-over in verband met inau…..
- Update: Vrouw ernstig verwond; voortvluchtige verdachte hee…..
- Lid Arrestatie Team geëerd na succesvolle training in Abu D…..
- Ruim 100 burgers gedecoreerd voor bijzondere verdiensten..
- Parmessar: “Inauguratie eerste vrouwelijke president wordt …..
- Venezuela feliciteert Simons met verkiezing tot president v…..
- Suriname eert Taskforce voor bijdrage aan malariavrije stat…..
- US Air Force stopt SpaceX-raketproject op Pacific atol..
- SVB beëindigt samenwerking met arbiter die vecht met U16-vo…..
- Leiding Centrale Bank nodigt vakbond uit..
- Sylvia Helouise Sijlbing..
- Vloeibaar woord..
- Paus Leo: ‘Onze wereld staat in brand’..