Op het Ewald P. Meyer Lyceum 2 vond gisteren een bijzondere ceremonie plaats: de officiële overhandiging van een reeks anti-tabak posters, ontworpen door studenten van het schooljaar 2022-2023. Deze creatieve en bewustmakende posters zijn ontwikkeld in het kader van het SADD-programma (Students Against Destructive Decisions), ter ere van Wereld Anti-Tabak Dag.
SADD is een internationaal peer-to-peer educatie- en preventieprogramma dat jongeren stimuleert om verantwoorde keuzes te maken en zich bewust te worden van de schadelijke gevolgen van destructief gedrag, zoals roken, alcohol- en drugsgebruik, pesten en risicovol gedrag in het verkeer. Via educatie, campagnes en leiderschapsontwikkeling leren jongeren om hun levensvaardigheden te versterken en positieve invloeden te zijn binnen hun gemeenschap.
De overhandiging werd mogelijk gemaakt dankzij een samenwerking tussen het Ewald P. Meyer Lyceum 2, de Pan-Amerikaanse Gezondheidsorganisatie (PAHO), het ministerie van Volksgezondheid en de Basic Life Skills Education van het ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur. De posters, met krachtige anti-rookboodschappen, zullen een prominente plek krijgen binnen de schoolgebouwen, waar ze dagelijks leerlingen en medewerkers herinneren aan het belang van een rookvrije leefomgeving.
Wereld Anti-Tabak Dag, jaarlijks georganiseerd op 31 mei, richt zich wereldwijd op het vergroten van de bewustwording rond de gevaren van tabaksgebruik. Door de inzet van de studenten en de betrokken organisaties, draagt deze actie bij aan een langdurige impact op de gezondheid en het welzijn van de jongeren op school.
Met deze stap onderstreept het Ewald P. Meyer Lyceum 2 haar voortdurende toewijding aan preventie, gezondheid en het bevorderen van een rookvrije generatie. De school blijft zich inzetten om haar leerlingen te begeleiden naar een gezonde toekomst, waarin zij bewuste, positieve keuzes maken voor zichzelf en hun omgeving.
- Wan Okasi-voorzitter Koendjbiharie: “Nieuwe regering moet g…..
- President en vicepresident Suriname worden gekozen op 6 jul…..
- Verkiezing president en vicepresident op 6 juli..
- Vijftien jaar cel voor doden van Rishi Parmesar in Suriname..
- Adelante organiseert twee in één U16-meisjes basketbalactiv…..
- Geen goedkope, maar wel lichte zetels..
- Santokhi feliciteert NDP en overlegt met Simons over soepel…..
- PUINZOOI..
- Acht ministers uit kabinet-Santokhi/Brunswijk beëdigd tot a…..
- Ramsaran: “PL-beleid moet garanderen dat niemand achterblij…..
- Santokhi roept nieuw parlement op tot samenwerking en recht…..
- Gewapende overval in Balingsula: daders nog voortvluchtig..
- Man maakt zich schuldig aan huisvredebreuk en diefstal: ver…..
- Business Talk: ‘Olie en gas brengen veel kansen, maar ook v…..
- Wang pleit voor versterking van productie en ondernemerscha…..
- Vandaag veel onweersbuien..
- Duo op heterdaad betrapt bij diefstal gascilinders..
- Herdenkingsmonument Nieuw Nickerie in gebruik genomen..
- Koi Carper wint eerste finale rematch van De Arend..
- Arrestaties bij verboden Pride-mars in Istanbul, hoge opkom…..
- Penitentiair ambtenaar verdacht van aanranding blijft op vr…..