De Nationale Jongeren, Scholieren en Studenten Belnagen Organisatie, vraagt politici om in deze verkiezingsperiode geen propaganda te voeren met het lot van jongeren. Studenten van verschillende niveaus zijn verenigd in de organisatie. De organisatie is in 2022 opgericht vertelt voorzitter Henk Sacco die student is op het Avond Natin, studierichting Oil & Gass. Er is destijds een petitie aangeboden aan de president en parlementsvoorzitter, maar er zijn geen oplossingen gekomen.
De schoolgaanden hebben vooral te maken met slecht en duur schoolvervoer, slechte huisvesting, slechte sanitaire voorzieningen op scholen, en sommige studenten zijn niet instaat inschrijving te betalen en steeds te betalen voor het aanschaffen of copieren van boeken.
Sacco zegt dat de studenten niet slecht klagen, maar er worden vanuit de organisatie ook oplossingsmodellen aangedragen. Hij hoopt niet dat de politici nu wel de problemen kennen en aanhalen, en na de verkiezingen alles zijn vergeten.
- Franse ambassade doneert veiligheidsattributen aan Korps Po…..
- Breaking: Opschudding binnen OPTSU na voordracht Wayne Telg…..
- Caricom herbevestigt steun voor Ramdin bij OAS..
- HELIFLOPTER..
- Ramadan 2025: Vastentijden en iftartijden wereldwijd..
- Brand verwoest drie vuilniswagens in Leiding 10A..
- Oekraïne Tussen Mineralen en Oorlogsrealiteit..
- WAT TE DOEN MET DE OPBRENGSTEN UIT DE OLIE?..
- KROONPRINSEN..
- President Santokhi in Ramadan-boodschap: “Lastercampagnes b…..
- Krish Nannan Panday (96) ingeslapen..
- Jamaicaanse regering wil koning Charles afzetten..
- ALLE HENS AAN DEK VOOR OAS-FUNCTIE..
- CHINALCO-DEAL: EENZIJDIG AKKOORD TEN KOSTE VAN ONS ALLEN..
- SPA besluit: Wayne Telgt wordt lijsttrekker OPTSU..
- PVV klopt Leo Victor..
- VHP benadrukt belang van spirituele groei en verzoening tij…..
- OW draagt ‘water naar zee’ aan de Brantimakkawe…..
- Guyanese president: Venezolaans patrouilleschip dringt olie…..
- STEMMEN VOLKSVERTEGENWOORDIGERS VOOR ZICHZELF OF VOOR ONS?..
- IMF KLAAR MET SURINAME..