In een opmerkelijke wending heeft de politie gisteren een doorbraak bereikt in een onopgeloste kettingroofzaak uit 2024. De verdachte liep zichzelf in de val toen hij zich meldde op het politiebureau van Nieuw-Nickerie – niet als dader, maar juist om een klacht in te dienen.
ADVERTENTIE
De negentienjarige M.D. had vermoedelijk niet verwacht dat zijn bezoek aan het politiebureau hem zijn vrijheid zou kosten. Agenten herkenden hem echter als een van de mannen die verdacht werden van een straatroof gepleegd op 9 juli 2024.
Op die dag werd de 69-jarige vrouw A.K. op de Nabidjan Sardhastraat van haar ketting beroofd door twee jongemannen op fietsen. Eén van hen trok de ketting met kracht van haar hals terwijl zij zelf fietste. Beide daders sloegen daarna direct op de vlucht.
Een omstander die het incident opmerkte, probeerde de vluchtende daders nog met zijn auto te achtervolgen, maar zonder succes. Hoewel de politie de verdachten al in beeld had, bleef een aanhouding lange tijd uit.
De zaak nam onverwacht een nieuwe wending toen M.D., inmiddels zelf slachtoffer in een andere kwestie, zich nietsvermoedend bij de politie meldde. De recherche greep haar kans en hield hem direct aan. Na overleg met het Openbaar Ministerie is de verdachte in verzekering gesteld.
De afdeling Recherche van Regio West zet het onderzoek voort en sluit verdere aanhoudingen niet uit.
- OM: Verdachte ernstige milieuverontreiniging voorlopig vrij..
- Security Alliance vraagt ontslagvergunning aan voor 70 werk…..
- India voert luchtaanvallen uit op Pakistan: spanning tussen…..
- Verdachte in milieuverontreinigingszaak stuwmeer vrijgelate…..
- Santokhi ziet koloniale wortels in racisme, ongelijkheid en…..
- Opleiding Wiskunde AdeKUS viert 10-jarig bestaan en streeft…..
- Santokhi: Achterstand nazaten Afrikanen door verdeel- en he…..
- Column: Discutabele discussie..
- Wang blij dat steeds meer Surinamers van Chinese afkomst in…..
- Mathoera versus Santokhi: titanenstrijd of toneelspel?..
- Brunswijk: “Zonder moeite behaalt ABOP al 4 zetels”..
- Rusland: ‘Als blijkt dat er issues zijn, zal er opgetreden …..
- Amafo betuigt steun aan Nationaal Leger met ‘Camouflagemars…..
- ABOP kiest voor eenheid: We zijn allemaal Surinamers..