In een opmerkelijke wending heeft de politie gisteren een doorbraak bereikt in een onopgeloste kettingroofzaak uit 2024. De verdachte liep zichzelf in de val toen hij zich meldde op het politiebureau van Nieuw-Nickerie – niet als dader, maar juist om een klacht in te dienen.
ADVERTENTIE
De negentienjarige M.D. had vermoedelijk niet verwacht dat zijn bezoek aan het politiebureau hem zijn vrijheid zou kosten. Agenten herkenden hem echter als een van de mannen die verdacht werden van een straatroof gepleegd op 9 juli 2024.
Op die dag werd de 69-jarige vrouw A.K. op de Nabidjan Sardhastraat van haar ketting beroofd door twee jongemannen op fietsen. Eén van hen trok de ketting met kracht van haar hals terwijl zij zelf fietste. Beide daders sloegen daarna direct op de vlucht.
Een omstander die het incident opmerkte, probeerde de vluchtende daders nog met zijn auto te achtervolgen, maar zonder succes. Hoewel de politie de verdachten al in beeld had, bleef een aanhouding lange tijd uit.
De zaak nam onverwacht een nieuwe wending toen M.D., inmiddels zelf slachtoffer in een andere kwestie, zich nietsvermoedend bij de politie meldde. De recherche greep haar kans en hield hem direct aan. Na overleg met het Openbaar Ministerie is de verdachte in verzekering gesteld.
De afdeling Recherche van Regio West zet het onderzoek voort en sluit verdere aanhoudingen niet uit.
- Dominee Paul Doth voorgoed uit Suriname..
- Man dringt Poolse universiteit binnen met bijl..
- Jules Albert Wijdenbosch (83) Paramaribo 30-4-2025..
- Jacqueline Elisabeth (74) Amsterdam 4-5-2025..
- Zwarte rook, geen paus gekozen bij eerste stemming in concl…..
- Mathoera: verandering bij defensie zichtbaar..
- Inhoudelijke behandeling Money Laundering-zaak K.C. start 5…..
- Campus Village bij AdeKUS opgeleverd: stap naar toegankelij…..
- Studenten leggen onderwijsproblemen voor aan president..
- Column: Positieve mindset..
- Dorpsbestuur Pokigron legt knelpunten voor aan president..
- Op weg naar 25 mei: Santokhi sluit zichzelf bij voorbaat ui…..
- Santokhi heeft geen moeite met ambities van partijgenoten..
- Zorgcrisis bij Esther Stichting houdt aan..
- Koop of verkoop oproepingskaart is strafbaar..
- Annand Jagesar waarschuwt voor risico’s bij olie-exploitati…..
- Tyrone Spong verliest bij rentree..
- De Paradox van het Denken en de Macht (4)..
- Brunswijk baseert groei ABOP op aantal mensen dat zijn kabi…..
- Veertig participeren in cursus Sportadministratie..
- Stemmen bij volmacht alleen onder strikte voorwaarden mogel…..