In een opmerkelijke wending heeft de politie gisteren een doorbraak bereikt in een onopgeloste kettingroofzaak uit 2024. De verdachte liep zichzelf in de val toen hij zich meldde op het politiebureau van Nieuw-Nickerie – niet als dader, maar juist om een klacht in te dienen.
ADVERTENTIE
De negentienjarige M.D. had vermoedelijk niet verwacht dat zijn bezoek aan het politiebureau hem zijn vrijheid zou kosten. Agenten herkenden hem echter als een van de mannen die verdacht werden van een straatroof gepleegd op 9 juli 2024.
Op die dag werd de 69-jarige vrouw A.K. op de Nabidjan Sardhastraat van haar ketting beroofd door twee jongemannen op fietsen. Eén van hen trok de ketting met kracht van haar hals terwijl zij zelf fietste. Beide daders sloegen daarna direct op de vlucht.
Een omstander die het incident opmerkte, probeerde de vluchtende daders nog met zijn auto te achtervolgen, maar zonder succes. Hoewel de politie de verdachten al in beeld had, bleef een aanhouding lange tijd uit.
De zaak nam onverwacht een nieuwe wending toen M.D., inmiddels zelf slachtoffer in een andere kwestie, zich nietsvermoedend bij de politie meldde. De recherche greep haar kans en hield hem direct aan. Na overleg met het Openbaar Ministerie is de verdachte in verzekering gesteld.
De afdeling Recherche van Regio West zet het onderzoek voort en sluit verdere aanhoudingen niet uit.
- Geen quorum bij vergadering Staatsraad over ‘valreepbesluit…..
- Datingappmoordenaar in Californië krijgt 73 jaar cel en sti…..
- Xi Jinping belooft intensievere samenwerking met Latijns-Am…..
- Man zwaargewond bij steekpartij, dader op de vlucht..
- Politie Apoera betrapt oom op heterdaad bij vermoedelijk se…..
- CVV organiseert verkiezingsvoorlichting voor Stichting Wi O…..
- Politiek spel met levens..
- Analist Ramadhin blijft erbij: “Slechts 7 partijen krijgen …..
- President Santokhi installeert commissie voor schoolbusverv…..
- Onafhankelijk Kiesbureau verduidelijkt stemmen bij volmacht..
- “Jullie vermoorden arme kinderen in Gaza – en betalen…..
- Massale uitval stembureaupersoneel in Paramaribo: Biza zoek…..
- Massale uitval stembureaupersoneel in Paramaribo..
- DNA-kandidaat Nibte hekelt stilzwijgen OKB over ontnemen ki…..
- Waardedaling SRD ondanks economisch herstel..
- Ruim 400 afmeldingen stembureaupersoneel; spoedactie Biza..
- Zangeres Stephanie Nunes: ‘Muziek maken in Nederland voelt …..
- Kinderombudsinstituut moet rechten Surinaams kind helpen wa…..
- Inheemse Kralenkunst ‘l’Agnapolibon’ Suriname en Frans-Guya…..
- EMFC-opleiding van de Anton de Kom Universiteit van Surinam…..
- Beroepsgroepen en actoren moeten implementatie nieuw BW suc…..