Door aanhoudende onweersbuien en hevige rukwinden zijn er gisteren meerdere bomen omgevallen op de Afobakaweg, tussen mast 51 en 53 – nabij de afslag naar Powaka en Phedra. Het incident zorgt voor aanzienlijke verkeershinder: de rijweg is gedeeltelijk geblokkeerd en slechts één rijstrook is momenteel beschikbaar voor verkeer.
De politie kreeg rond 16.42 uur melding van de situatie en is ter plaatse gegaan voor onderzoek en beveiliging van het gebied. Ook de brandweer, het Commissariaat en andere hulpdiensten zijn geïnformeerd, maar het is tot dusver nog niet gelukt om de bomen van de weg te verwijderen.
De locatie is inmiddels afgebakend met lint, pionnen en reflecterend materiaal om de veiligheid van weggebruikers te waarborgen. Volgens de politie wordt er vandaag intensief gewerkt om de rijbaan weer volledig vrij te maken.
Bestuurders en andere weggebruikers wordt dringend verzocht om extra voorzichtig te zijn bij het passeren van het getroffen weggedeelte. Houd rekening met oponthoud en pas uw snelheid aan.
De hulpdiensten rekenen op het begrip van het publiek en doen er alles aan om de situatie zo snel mogelijk op te lossen.
- VES: ‘Valutawet was geen effectief instrument voor koersbeh…..
- Santokhi waarschuwt voor uitsluiting bij coalitievorming..
- ABOP nu ook aan boord: Zes partijen bereiken overeenstemmin…..
- President Santokhi: ‘Niemand uitsluiten bij coalitievorming…..
- Breaking: NDP en ABOP bereiken akkoord over coalitie..
- Cubaanse man zwaargewond na aanrijding; bestuurder gearrest…..
- Hypocrisie in plaats van principe..
- Nieuwe single van Tasha’s World: einde van twaalf jaar stil…..
- VSB dringt aan op sterk bestuur, beter ondernemingsklimaat …..
- VSB roept nieuwe regering op tot goed bestuur, sterk ondern…..
- President Santokhi: Zorgelijke fouten bij telling stemmen; …..
- Olieprijzen onder druk door OPEC-plannen en Trumps tariefdr…..
- Mungra: geloof in de politiek weggevallen bij veel kiezers..
- Oproep VSB: ‘Met visie, daadkracht en betrouwbaarheid werke…..
- Amerikaanse ambassade herdenkt gevallenen in Suriname tijde…..
- Vlammenzee verwoest opslagruimte in Wanica..
- Handreiking Somohardjo naar HVB in belang van samenleving; …..
- NPS: 500 aangetrokken stembureauleden haalden toets niet..
- PALU: Gekozen partijen moeten beloften waarmaken..
- Naomi Faërber met hart en ziel terug op muzikaal spoor..
- PL: “Volk heeft recht op werkelijke verkiezingsuitslag”..