Door aanhoudende onweersbuien en hevige rukwinden zijn er gisteren meerdere bomen omgevallen op de Afobakaweg, tussen mast 51 en 53 – nabij de afslag naar Powaka en Phedra. Het incident zorgt voor aanzienlijke verkeershinder: de rijweg is gedeeltelijk geblokkeerd en slechts één rijstrook is momenteel beschikbaar voor verkeer.
De politie kreeg rond 16.42 uur melding van de situatie en is ter plaatse gegaan voor onderzoek en beveiliging van het gebied. Ook de brandweer, het Commissariaat en andere hulpdiensten zijn geïnformeerd, maar het is tot dusver nog niet gelukt om de bomen van de weg te verwijderen.
De locatie is inmiddels afgebakend met lint, pionnen en reflecterend materiaal om de veiligheid van weggebruikers te waarborgen. Volgens de politie wordt er vandaag intensief gewerkt om de rijbaan weer volledig vrij te maken.
Bestuurders en andere weggebruikers wordt dringend verzocht om extra voorzichtig te zijn bij het passeren van het getroffen weggedeelte. Houd rekening met oponthoud en pas uw snelheid aan.
De hulpdiensten rekenen op het begrip van het publiek en doen er alles aan om de situatie zo snel mogelijk op te lossen.
- Tropenbos Suriname opent Agroforestry-trainingscentrum in D…..
- Ex-voorzitter OKB: ‘Geen reden voor niet-bindendverklaring …..
- Surinaamse verkiezingen..
- Eigenaar servicestation overvallen door gewapende mannen..
- Overwegend regenachtig op deze maandag..
- Regering vraagt alertheid bij ‘fake’ berichten over noodhul…..
- Zes gewonden bij aanval op pro-Israëlische demonstratie in …..
- Rosita Francis Kroes – Mo Ajok (76) Paramaribo 27-5-2…..
- Martha Elga Smiet (70) Paramaribo 23-5-2025..
- Olieprijs herstelt door OPEC+-beleid..
- Simons: “Ministeries zijn geen eigendom van partijen”..
- De Arend speelt Schakel de Flora in tweede helft van veld..
- Column: Het feestje van de bontgekleurde democratie..
- Regeerakkoord ondertekend: verdeling ministeries en topposi…..
- Nieuwe coalitie tekent regeerakkoord: Samen werken aan hoop…..
- Rusland: “Laatste kans om fouten recht te zetten en samen h…..
- Simons: Alle kracht en liefde in dienst van het volk stelle…..
- Man aangehouden voor oplichting bij verkoop van schapen..
- Column: Borrelpraat no. 874..
- Boot met passagiers gekanteld in Marowijnerivier..
- Doden bij bootongeluk in Albina..