Door een technische storing op de operatieafdeling van het Diakonessenhuis kunnen operatieve ingrepen tot nader order niet plaatsvinden. Ook bevallingen en spoedopnames zijn tijdelijk niet mogelijk in het ziekenhuis.
De directie meldt in een officiële verklaring dat de poliklinische zorg wél gegarandeerd blijft. Patiënten met bestaande afspraken kunnen zich op de afgesproken datum en tijd gewoon melden bij de betreffende poliklinieken. Ook prenatale zorg wordt onverminderd voortgezet.
Voor zwangere vrouwen met pijnklachten of medische indicaties is een aangepaste regeling getroffen. Vrouwen met een zwangerschapsduur van 28 tot 32 weken worden verzocht zich te melden bij de verloskamer van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP), gevestigd in het Militair Hospitaal.
Het Diakonessenhuis biedt zijn verontschuldigingen aan voor het ongemak en vraagt begrip voor de tijdelijke situatie. Er wordt met spoed gewerkt aan een oplossing, zodat de medische zorg op de getroffen afdelingen zo snel mogelijk hervat kan worden.
- Toekomst landbouw ligt bij jongeren en vrouwen..
- Leerlinge (13) steekt medescholiere..
- Grootse viering 180 jaar vestiging Nederlandse boeren in Su…..
- ECD vernietigd en verwijderd vervallen producten in superma…..
- Voertuigen in beslag genomen in zaak gewapende overval Sun …..
- Surinaamse producer werkt mee aan debuutalbum Jamaicaanse z…..
- Costa Ricaanse media: ‘Suriname zet ons voor schut’ na thri…..
- ECD haalt vervallen producten uit de schappen bij supermark…..
- Reactie Kabinet van de President op berichten over vermeend…..
- SIPRI waarschuwt: wereld op rand van nieuwe nucleaire wapen…..
- Jongeren en vrouwen moeten landbouwsector in Suriname overn…..
- Digitaal dashboard verkiezingen was nuttig en betrouwbaar..
- Politicoloog Zeggen: “Coalitie rust niet op ideologische ov…..
- Oliekoorts legt onze zwakke plekken bloot..
- Man neergeschoten na woordenwisseling; verdachte aangehoude…..
- DNA informeert over stappen op weg naar beëdiging nieuw par…..
- Essed: ‘Morele tegenstelling verdeelt ons land al decenni…..
- PROF RIP..
- Aanhoudende onweersbuien vandaag..
- CBvS: verhoogde bestedingen en wisselkoersvolatiteit oorzaa…..
- Zweedse ‘kindsoldaten’ steeds vaker ingezet voor misdaad op…..