PARAMARIBO — De Stichting Verantwoord Alcoholgebruik Suriname (Stivasur) en de Suriname Hospitality and Tourism Association (Shata) hebben een samenwerkingsovereenkomst ondertekend gericht op het bevorderen van verantwoord alcoholgebruik binnen de toerisme- en hospitalitysector van Suriname. De samenwerking onderstreept het belang van gedeelde verantwoordelijkheid en sectorbrede standaarden voor een veiligere, gezondere en meer bewuste toekomst voor Suriname geven de partners aan in een gezamenlijk persbericht. “Deze samenwerking draagt bij aan de verdere profilering van Suriname als een bestemming waar verantwoordelijkheid, kwaliteit van dienstverlening en het welzijn van gasten hand in hand gaan”, aldus Stivasur en Shata.
Gesteld wordt dat de samenwerking “een belangrijke mijlpaal” vormt in hun gezamenlijke inzet om Suriname te positioneren als een veilige, gastvrije en maatschappelijk verantwoorde bestemming. Via deze MoU committeren beide organisaties zich aan een gedeelde visie: het integreren van verantwoorde alcoholservice binnen de bredere hospitality- en toerismebeleving in Suriname. “Het bevorderen van verantwoord alcoholgebruik in de horeca speelt een cruciale rol in het creëren van een veilige en aangename omgeving voor zowel gasten als personeel”, wordt onderstreept.
“Deze samenwerking draagt bij aan de verdere profilering van Suriname als een bestemming waar verantwoordelijkheid, kwaliteit van dienstverlening en het welzijn van gasten hand in hand gaan”
De samenwerkingsovereenkomst richt zich onder meer op training van horecapersoneel via het programma E-Learning Verantwoord Alcohol Serveren (Evas) van Stivasur, voorlichtings- en bewustwordingscampagnes over verantwoord alcoholgebruik, gezamenlijke promotie van verantwoord alcoholgebruik tijdens nationale en internationale toerisme-evenementen en beleidsontwikkeling en gedeeld onderzoek naar standaarden voor verantwoord alcoholgebruik in de hospitalitysector. Shata heeft aangegeven te willen toetreden tot Stivasur als geassocieerd lid. Bovendien zal ze haar leden aanmoedigen om deel te nemen aan de Evas-training en zich te laten certificeren.
Tijdens de formele bijeenkomst, waarbij de MoU werd ondertekend, werd Stivasur vertegenwoordigd door Diana Halfhide en Margarita van der Zwart. Van dde Shata waren aanwezig Egon Von Foidl en Jerry A-Kum.
- Hof van Justitie legt nadruk op toegankelijke rechtspraak i…..
- Bouw nieuwe DNA-vergaderzaal tijdelijk stilgelegd..
- Tiener ingesloten wegens oplichting en verduistering..
- Rudy Eugene Eijndhoven (69) Paramaribo 9-8-2025..
- Maandelijks overleg korpsleiding en politiebond..
- VS-mensenrechtenrapport Suriname 2024: Rechten op papier, k…..
- Hoofd Examenbureau roept op tot rust en focus voor 1200 AVO…..
- ‘Ik ben in mijn goede naam en eer aangetast’, zegt Gangabis…..
- DNA keurt Begroting 2025 goed..
- Robinhood-trainer Gödeken: ‘We weten wat de kansen en bedre…..
- Begroting 2025 met algemene 41 stemmen aangenomen..
- Begroting 2025 met algemene 41 stemmen aangenomen..
- ‘Economische Zaken vervult een ondersteunende en faciliëren…..
- Digitalisering en preventie centraal in nieuwe gezondheidsa…..
- Currie: ‘Oplossing lerarentekort middelbaar onderwijs vergt…..
- Vijftienjarige leerling Mulo Hockeystraat stapt uit het lev…..
- Minister Bouva roept op: ‘gebruik de juiste landkaart van S…..
- Bewoners Wanica in verzet tegen vestiging Gold Grams..
- SBF-dialoog hervorming pensioenstelsel: ‘Van vallen naar op…..
- Noersalim zal misstanden op LVV streng aanpakken..
- Update: Tiener springt van brug.