De politie van bureau Livorno heeft op donderdag 3 april 2025 de 47-jarige C.T., woonachtig in de omgeving van de Ramsingaarweg, gearresteerd op verdenking van verkrachting. De aanhouding van de man, de stiefvader van het meisje, volgde op een aangifte die was ingediend door het 15-jarige slachtoffer, S.B.
Het meisje meldde zich bij het politiebureau om aangifte te doen tegen de verdachte. Uit het eerste onderzoek van de politie is gebleken dat de moeder van S.B. in de maand februari in het ziekenhuis was opgenomen.
Gedurende deze periode zou C.T. hebben geprobeerd het slachtoffer te betasten, wat zij in eerste instantie wist af te weren. Omdat de man deels voorzag in het inkomen van het gezin, durfde S.B. de ongewenste handelingen niet aan haar moeder te vertellen.
Na verloop van tijd is het de verdachte echter gelukt om meerdere keren seksuele handelingen met de tiener te verrichten. De zaak kwam aan het licht toen S.B. ernstig ziek werd en door haar moeder naar een arts werd gebracht. Daar werd ontdekt dat het meisje zwanger was.
Na door haar moeder te zijn ondervraagd, vertelde S.B. het hele verhaal. Vervolgens besloten de moeder en het slachtoffer gezamenlijk aangifte te doen bij de politie.
Na overleg met het Openbaar Ministerie is de verdachte C.T. in verzekering gesteld. Het onderzoek in deze gevoelige zaak wordt voortgezet.
- In zaak K.C.: 30 april beslissing over kantonrechter die za…..
- Lakhai Anend alias Jimmy..
- President Santokhi: “Snijders was een kundig en gedreven va…..
- Dodental ramp in Dominicaanse Republiek nadert 250..
- Regering keurt eenmalige toekenning van SRD 1500 aan ambten…..
- ‘Hajary mag er zijn en laat Hajary klinken’..
- Jonge ondernemer slachtoffer van woningoverval in Paramarib…..
- 41-jarige verdachte aangehouden voor verkoop van illegaal v…..
- 47-jarige die tijdens werkzaamheden door een stroomschok we…..
- Voortvluchtige verdachte aangehouden door Regio Bijstandsdi…..
- Suriname zet stap naar ruimtelijke ontwikkeling met structu…..
- ‘We zijn voordelig herkenbaar met opengevallen plek Belfort…..
- Annelies Joanna Elisabeth Brinkman..
- Oud-minister en vakbondsleider Errol Snijders (76) overlede…..
- Vrouw schuldig bevonden aan samenzwering tot moord op echtg…..
- Verwarde man vernielt worsttent en bedreigt verkoper met de…..
- Voormalig minister en vakbondsman Errol Snijders overleden..
- Voorzitter Moederbond, Errol Snijders, is niet meer..
- Somohardjo: Uit angst voor vp heeft president het volk voor…..
- Nieuw hoofdkwartier Volksgezondheid officieel geopend..
- Mevrouw Drohpati Narain..