Stichting Prasoro geeft aan dat het Ministerie van Sociale Zaken en Volkshuisvesting (SoZaVo) al geruime tijd gebruik maakt van de faciliteiten van Stichting Prasoro, maar een huur- en stroom achterstand heeft laten oplopen tot bijna 1 miljoen SRD. Ondanks herhaalde verzoeken, officiële communicatie én een deurwaardersexploot van onze advocaat, blijft een reactie of actie van het ministerie uit.
“We hebben dit bedrag nodig voor de kinderen,” stelt Ruth Sinkeler, penningmeester van Stichting Prasoro. “Het gaat hier niet om luxe, maar om recht en bestaanszekerheid voor onze opvang”. “We leven van donaties, en deze achterstand belemmert ons in onze groei.”
Stichting Prasoro wil het bestaande complex renoveren en uitbouwen tot een volwaardige crisisopvang, zodat meer kinderen in noodsituaties een veilige plek kunnen krijgen. De huidige financiële blokkade maakt dat uitdagend. Nieuwe opnames zijn nu beperkt en dat wringt – juist in een tijd waarin de behoefte aan opvang toeneemt.
“We wenden ons nu tot de pers omdat we geen gehoor vinden bij de regering en instanties die verantwoordelijkheid zouden moeten nemen,” aldus Sinkeler. “Wij doen ons werk als bestuur op vrijwillige basis en met liefde en toewijding, maar de overheid moet nu echt ook haar verplichtingen nakomen.”
Stichting Prasoro roept het ministerie en de regering op om hun verantwoordelijkheid te nemen en de achterstanden met spoed in te lossen, zodat de kinderen van vandaag én morgen kunnen rekenen op een veilige toekomst.
- Skelet Baling Sabana na jaar nog niet geïdentificeerd..
- Marcel Pinas en Isan Corinde brengen ons terug naar de tent…..
- ‘Onteigening’ van plantagegronden is vanaf 1 mei 2025 r…..
- VMS betwist beweringen van de VES inzake declaraties specia…..
- ‘Weinig bekend over onderdrukking en verzetsmethoden Javaan…..
- Chinese Onderzoekers Ontdekken Geheimen van Bloempotslang..
- BiZa-minister Landvreugd: “Niks mis mee met de verkiezingso…..
- Goudsmid overvallen in woning..
- Landvreugd: Organisatorisch niets verkeerd aan verkiezingsp…..
- Raghoebarsing: “Sociale uitkeringen zijn geen verkiezingsst…..
- Minister Ramadhin reageert op uitspraken collega-artsen en …..
- Stichting Prasoro eist betaling van SoZaVo: bijna 1 miljoen…..
- Notariaat Kalisingh vacature..
- Joint Venture Business Officer vacancy..
- Edmund Wolff..
- President over misstanden: Hele partijen kunnen worden uitg…..
- Gedragscode voor de verkiezingen opgesteld voor politieke p…..
- Politie zoekt informatie over gevonden skelet man..
- Geldigheid kandidatenlijsten getoetst door CHS en Hoofdstem…..
- Ondermijning verkiezingsproces..
- CCK en IRIS roepen op tot integer en vreedzaam verkiezingsp…..