De Stichting Bondru Suriname die bij de verkiezingen van 2020 actief was met de ‘Stem Slim’ campagne, laat in 2025 weer van zich horen met een stemadvies. In 2020 was het doel om de NDP-regering naar huis te sturen.
Bij de verkiezingen van 2020 is het doel om mensen aan te moedigen om naar de stembus te gaan. Daarnaast heeft Bondru 3 kandidaten geindentificeerd als integere leiders op wie de samenleving moet stemmen. Krishna Mathoera van de VHP, Andrew Baasaron van A20 en Diana Pokie van de NPS.
Grote delen van de samenleving en politieke partijen hebben zich tegen dit initiatief van Bondru gekeerd, omdat men teleurgesteld is in de VHP-regering, waarop men toen massaal zou moeten stemmen. De NPS heeft zich scherp uitgelaten tegen het advies van Bondru met Pokie op een billboard.
Haydee Sheombar, die bestuurslid en tevens woordvoerder is van Bondru Suriname, zegt dat de stichting niet vanuit Nederland wordt aangestuurd. Zij is zelf woonachtig in Nederland, maar de bestuursleden wonen in Suriname en de stichting is ingeschreven bij KKF. Sheombar is teleurgesteld met de recatie van de NPS op het stemadvies van Bondru.
- CBvS-governor: Valutaveilingen geen directe poging verlagi…..
- Bewoners Esther Stichting geïnformeerd over stemproces..
- Grafruiming tussen wet en praktijk (1): ‘Er is nauwelijks n…..
- Kapitein van Coeroeni: “President Santokhi behandelt ons al…..
- Politie onderzoekt onregelmatigheden bij verstrekking oproe…..
- Staatsbegrafenis gewezen president Jules Albert Wijdenbosch..
- Ex-vriendin steekt ex vriend..
- SPWE rondt training Basis Ondernemerschap succesvol af..
- Oplevering nieuw gebouw campus village betekent geen uitbre…..
- Akiemboto daagt Brunswijk uit voor nationaal debat..
- Baasaron gaf Bondru toestemming om foto te gebruiken voor b…..
- Para-plantages protesteren tegen bezoek president Santokhi..
- Wereldwijde beurzen schieten omhoog na tariefverlaging VS e…..
- Animatieprogramma ‘Mi tori’: Over identiteit en het durven …..
- ROMMEL OPRUIMEN..
- Meer dan 1400 ordehandhavers getraind voor veilige en orden…..
- Veel bewolking en neerslag op deze dinsdag..
- President Santokhi in dialoog met strategische beroepsgroep…..
- Paus roept op tot vrijlating journalisten bij eerste ontmoe…..
- Gisla Marie Blankendal (75) Paramaribo 7-5-2025..
- zuster Rita Norine Arceluz Sarduy-Harry (71) Den Haag 8-5-…..