Stephen Tsang is vandaag, maandag 28 juli, door president Jennifer Geerlings-Simons beëdigd als minister van Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening (minOWRO).
President Geerlings-Simons zei dat voorafgaande aan de beëdiging wel het nodige was vergaderd, overlegd en gebeden alvorens te beslissen Tsang weer te benoemen tot minister. “Het is een zwaar ministerie, maar mensen die het best geëquipeerd zijn, krijgen de moeilijkste opdrachten”, aldus sprak de president toch lovend in de richting van Tsang.
“Niets komt voor zijn tijd. Ik ga mijn best doen. Ik zal proberen u niet teleur te stellen”, aldus Tsang. Maar, hij liet ook meteen een kritisch geluid horen en liet weten dat hij al diverse rapporten van ‘zijn’ ministerie had gelezen “en daar werd ik niet vrolijk van”. Voor de beëdiging werd het ministerie overigens waargenomen door partijgenoot André Misiekaba.
In november 2013 werd Tsang door toenmalig president Desi Bouterse onderscheiden tot Commandeur in de Surinaamse Ere-Orde van de Palm. Van 2018 tot 2020 was hij minister van Handel, Industrie en Toerisme en van 2020 tot 2025 was hij lid van de Nationale Assemblee namens de NDP.
- Sport en jeugd centraal in vernieuwd beleid.
- Staatsinkomsten moeten veel beter georganiseerd worden..
- Passagier steelt geld en buskaartenhouder..
- Suriname ontvangt lab-apparatuur voor strijd tegen antibiot…..
- Militairen en politieagenten ronden training Frans en Haïti…..
- Taaltraining versterkt samenwerking met Haïti en Frankrijk.
- Sapoen blijft kritisch in coalitie..
- Stijgende voedselprijzen in Caribisch gebied, Suriname guns…..
- Journalisten krijgen training straf- en verkeersrecht van O…..
- Noersalim maakt inventarisatie op LVV; overdracht was op A4..
- Regering bezorgd over financiële situatie: ‘Gelden moeten b…..
- Record: negende bekertitel voor Robinhood, Presidents Cup i…..
- OM vraagt GVO aan: Zaak-Gooding na 35 jaar in nieuwe fase.
- Twijfels over functioneren noodaggregaat Albina: Neus hekel…..
- OM: Vordering gerechtelijk vooronderzoek zaak-Gooding inged…..
- President Simons kritisch op hoge kosten energievoorziening..
- Herdenking werelddag tegen mensenhandel en- smokkel.
- Vordering GVO in zaak-Gooding verzonden naar Rechter-Commis…..
- Tsang: ‘Ik heb alle dienstvoertuigen terug laten halen’..
- Ambassadeur Oostelbos: ‘Politiek meer betrekken bij activit…..
- Negen kandidaten maken zich op voor kroon Miss Suriname 202…..