Stena Drilling heeft sinds 2016 een belangrijke rol gespeeld in de economische ontwikkeling van Guyana door lokale investeringen en het scheppen van banen. Met inmiddels 157 Guyanese medewerkers en ruim 85 miljoen USD aan uitgaven bij lokale leveranciers, draagt het bedrijf actief bij aan de groei van de sector en de bredere economie.
Volgens Richard Wells, International Logistics Manager bij Stena Drilling, staat gemeenschapsbetrokkenheid, werkgelegenheid en samenwerking met lokale bedrijven centraal in de bedrijfsvoering. Hij benadrukte dat Guyanese professionals een breed scala aan functies bekleden binnen het bedrijf, waaronder boorplatformmanagers, operationele ingenieurs, veiligheidsfunctionarissen en logistieke controllers. Daarnaast werken Guyanezen als boortorenpersoneel, pakhuispersoneel en assistent-boorders, terwijl ook een dynamische positioneringsofficier in opleiding, deel uitmaakt van het team.
Momenteel exploiteert Stena Drilling twee booreilanden voor de kust van Guyana, die samen met de vloot van Noble Drilling bijdragen aan de exploratie- en ontwikkelingsactiviteiten van ExxonMobil. De komst van de Stena DrillMAX naar Guyana markeert een nieuwe fase in de zoektocht naar olievoorraden van miljarden vaten, waarmee het bedrijf zijn positie in de regio verder verstevigt.
The post Stena Drilling investeert in ontwikkeling Guyana ..
- US$ 60 miljoen aan projecten Volksgezondheid in uitvoering..
- Busje vliegt in brand in Nickerie..
- Broers gearresteerd voor verschillende strafbare feiten..
- Nog té weinig ordehandhavers voor de verkiezingen; sollicit…..
- Verkiezingsthema’s en herkenning politieke partijen op weg …..
- Biza en dc’s zetten laatste stappen richting eerlijke verki…..
- VSB tikt cruciale vraagstukken aan tijdens paneldiscussies..
- Voorbereidingen verkiezingen in volle gang..
- Krijgsraad versterkt met twee nieuwe leden..
- Indiase missie: Willen zaken doen met Suriname..
- Su Aid zamelt haast SRD 5 miljoen in voor Nationale Bloedba…..
- Su Aid 2024 zamelt bijna SRD 5 miljoen in voor Nationale Bl…..
- Twee broers aangehouden in twee afzonderlijke gevallen..
- Santokhi: ‘wij zullen geen lege staatskas achterlaten’..
- De stroomtarieven (3): ‘Regering moet EAS ruimte geven wett…..
- Paraguay trekt zijn kandidatuur voor OAS-secretariaat-gener…..
- Weg naar OAS-leiderschap lijkt geplaveid voor Ramdin..
- Wegomlegging kruising Zwartenhovenbrug-/Sophie Redmondstraa…..
- Amoksi: ‘Geen groepsverkrachting, maar groepsseks binnen KP…..
- Santokhi: ‘Verhoging sociale uitkeringen geen verkiezingsst…..
- 22-jarige om het leven gebracht door partner..