In de sfeervolle Parbo Bar van de Surinaamse Brouwerij vond op 25 juni de feestelijke aftrap plaats van het Learning for Life Community Project, een krachtig samenwerkingsverband tussen de Surinaamse Brouwerij en Stichting Stibula.
Vijftien jongeren zijn geselecteerd om aan dit traject deel te nemen. Veertien van hen waren aanwezig bij de start. Ook ouders, verzorgers, vertegenwoordigers van de pers, opleidingspartner IHTC en Stibula woonden het evenement bij.
Tijdens de opening spraken Gijs van der Loo (Managing Director van de Surinaamse Brouwerij), Margarita van der Zwart (People & Corporate Affairs Manager) en de heer Koster van Stichting Stibula. Zij benadrukten allemaal hoe belangrijk het is om te investeren in jongeren en om als bedrijven en maatschappelijke organisaties samen te werken.
De deelnemers kregen een starters goodiebag overhandigd als symbolische start van hun leertraject. Drie jongeren deelden hun ervaringen met het selectietraject en vertelden wat ze van het programma verwachten. Hun verhalen lieten duidelijk zien hoe waardevol dit initiatief is.
Het Learning for Life programma biedt jongeren trainingen en workshops op het gebied van persoonlijke ontwikkeling, communicatie en presentatie, ondernemerschap, beroepsvaardigheden en soft skills zoals samenwerken, omgaan met uitdagingen en verantwoordelijkheid nemen.
Met dit project willen de initiatiefnemers jongeren sterker, zelfverzekerder en beter voorbereid maken op de arbeidsmarkt of een toekomst als ondernemer. Het doel is om het programma structureel te maken en in de toekomst verder uit te breiden.
De middag werd afgesloten in een informele sfeer met een hapje en een drankje. Er werd symbolisch getoost op groei, nieuwe kansen en een mooie toekomst voor de jeugd in Suriname.
- Generaal Salami gedood bij Israëlische luchtaanvallen op Ir…..
- Man waagt gevaarlijke oversteek over woeste rivier in Aruna…..
- Niet de regering, maar DNA treft blaam bij overname dienstv…..
- BIBIS: publicatie missive inzake grensdeskundige ‘a-nationa…..
- Bibis reageert op uitgelekte missive: ‘Aantrekken expert no…..
- Visserscollectief: regeringen blijven beloven, maar nog ste…..
- India’s Digital Public Infrastructure voorbeeld voor Surina…..
- Analyse verkiezingsuitslag mei 2025: Versnippering, verlies…..
- Verdachte beroving warung ontkent betrokkenheid..
- Minister Nurmohamed presenteert infrastructuurambities op f…..
- Reactie op: Brunswijk moet aftreden voor stemming president..
- Sheila Kort gepromoveerd; deed onderzoek naar gevolgen kwik…..
- Ook De Schakel/Flora valt ten prooi aan Koi Carper 2..
- Franklin Iwan Robles..
- Snoeien mahoniebomen: Kruising Heeren-/Klipstenenstraat afg…..
- Proces van bewilliging gestart bij gekozen kandidaten..
- Loting laatste WK-kwalificatieronde: Suriname in groep A me…..
- Werelddag tegen Kinderarbeid ook van belang voor Suriname..
- Wisselkoersen blijven stijgen..
- Deviezenregeling en afhandeling buiten geding..
- Britse man is enige passagier die vliegtuigcrash in India o…..