In de sfeervolle Parbo Bar van de Surinaamse Brouwerij vond op 25 juni de feestelijke aftrap plaats van het Learning for Life Community Project, een krachtig samenwerkingsverband tussen de Surinaamse Brouwerij en Stichting Stibula.
Vijftien jongeren zijn geselecteerd om aan dit traject deel te nemen. Veertien van hen waren aanwezig bij de start. Ook ouders, verzorgers, vertegenwoordigers van de pers, opleidingspartner IHTC en Stibula woonden het evenement bij.
Tijdens de opening spraken Gijs van der Loo (Managing Director van de Surinaamse Brouwerij), Margarita van der Zwart (People & Corporate Affairs Manager) en de heer Koster van Stichting Stibula. Zij benadrukten allemaal hoe belangrijk het is om te investeren in jongeren en om als bedrijven en maatschappelijke organisaties samen te werken.
De deelnemers kregen een starters goodiebag overhandigd als symbolische start van hun leertraject. Drie jongeren deelden hun ervaringen met het selectietraject en vertelden wat ze van het programma verwachten. Hun verhalen lieten duidelijk zien hoe waardevol dit initiatief is.
Het Learning for Life programma biedt jongeren trainingen en workshops op het gebied van persoonlijke ontwikkeling, communicatie en presentatie, ondernemerschap, beroepsvaardigheden en soft skills zoals samenwerken, omgaan met uitdagingen en verantwoordelijkheid nemen.
Met dit project willen de initiatiefnemers jongeren sterker, zelfverzekerder en beter voorbereid maken op de arbeidsmarkt of een toekomst als ondernemer. Het doel is om het programma structureel te maken en in de toekomst verder uit te breiden.
De middag werd afgesloten in een informele sfeer met een hapje en een drankje. Er werd symbolisch getoost op groei, nieuwe kansen en een mooie toekomst voor de jeugd in Suriname.
- ABOP-structuren woedend op Brunswijk: hij handelde tegen co…..
- ABOP weigert regeerakkoord te ondertekenen uit onvrede over…..
- WhatsApp verboden op telefoons Amerikaanse Huis van Afgevaa…..
- Trump kondigt wapenstilstand aan tussen Israël en Iran..
- Suriname mist een breed gedragen plan in verband met 2028..
- Actie personeel Medische Zending duurt voort..
- NAVO-chef Rutte verdedigt Amerikaanse aanvallen op Iran, te…..
- AWJ en veiligheidsbonden bezegelen akkoord belastingverrui…..
- Duitsland zwijgt over Gaza terwijl kinderen verhongeren, en…..
- Column: Wordt de bedrieger bedrogen?..
- ABOP-structuren boos op Brunswijk..
- Nieuwe coalitie tekent regeerakkoord zonder Abop..
- BESCHOUWING — Dilemma nieuwe regering: Kiezen voor China of…..
- MAS-directeur Amafo: “We investeren in mensen om mee te doe…..
- GROENE LEEUWIN VINDT VROEGE RUST..
- Partijen perplex: Brunswijk plaatst handtekening regeerakko…..
- Navo-top in Den Haag overschaduwd door Amerikaanse aanval o…..
- Dasai klaar voor parlementaire werkzaamheden..
- 5 partijen tekenen regeerakkoord; ABOP nog niet..
- Javaans Nieuwjaar geen vrije dag..
- Regeerakkoord ondertekend door 5 partijen; ABOP nog niet zo…..