In de sfeervolle Parbo Bar van de Surinaamse Brouwerij vond op 25 juni de feestelijke aftrap plaats van het Learning for Life Community Project, een krachtig samenwerkingsverband tussen de Surinaamse Brouwerij en Stichting Stibula.
Vijftien jongeren zijn geselecteerd om aan dit traject deel te nemen. Veertien van hen waren aanwezig bij de start. Ook ouders, verzorgers, vertegenwoordigers van de pers, opleidingspartner IHTC en Stibula woonden het evenement bij.
Tijdens de opening spraken Gijs van der Loo (Managing Director van de Surinaamse Brouwerij), Margarita van der Zwart (People & Corporate Affairs Manager) en de heer Koster van Stichting Stibula. Zij benadrukten allemaal hoe belangrijk het is om te investeren in jongeren en om als bedrijven en maatschappelijke organisaties samen te werken.
De deelnemers kregen een starters goodiebag overhandigd als symbolische start van hun leertraject. Drie jongeren deelden hun ervaringen met het selectietraject en vertelden wat ze van het programma verwachten. Hun verhalen lieten duidelijk zien hoe waardevol dit initiatief is.
Het Learning for Life programma biedt jongeren trainingen en workshops op het gebied van persoonlijke ontwikkeling, communicatie en presentatie, ondernemerschap, beroepsvaardigheden en soft skills zoals samenwerken, omgaan met uitdagingen en verantwoordelijkheid nemen.
Met dit project willen de initiatiefnemers jongeren sterker, zelfverzekerder en beter voorbereid maken op de arbeidsmarkt of een toekomst als ondernemer. Het doel is om het programma structureel te maken en in de toekomst verder uit te breiden.
De middag werd afgesloten in een informele sfeer met een hapje en een drankje. Er werd symbolisch getoost op groei, nieuwe kansen en een mooie toekomst voor de jeugd in Suriname.
- Verkiezing DNA-voorzitter: Adhin vs Sharman..
- Gruwelijke vondst aan rivieroever: lijk aangetroffen..
- Brunswijk: ‘Ik blijf vicepresident al heb ik eed afgelegd…..
- DNA brengt eerbetoon aan Etnel, Belfort en Wijdenbosch..
- CONSTANTE DRUK HEEFT GEVOLGEN..
- TE VEEL NATIONALE VRIJE DAGEN..
- Brunswijk: Ik blijf vicepresident tot opvolger is gekozen..
- Verwonderd..
- Wi Sranan Dren komt met theaterevenement voor inclusiviteit..
- Brunswijk: “Ik blijf vicepresident tot opvolger is gekozen”…..
- Simons beëdigd als assembleelid: op weg naar presidentscha…..
- Simons: Wie zich niet houdt aan akkoord, stapt eruit..
- Brunswijk: ABOP moet één van de cruciale posities krijgen..
- Nieuwbakken parlementariërs starten traject 2025-2030 vol g…..
- PL-parlementariërs zullen laten zien op wie zij hebben gest…..
- Weduwe Desi Bouterse beëdigd als parlementariër..
- Slavernijverleden (1): de actoren..
- Gekozen parlementariërs formeel toegelaten tot De Nationale…..
- Brunswijk beëdigd als lid DNA; nog geen duidelijkheid over …..
- POLITIEK THEATER..
- Ronnie Brunswijk beëdigd als DNA-lid..