President Jennifer Geerlings-Simons heeft de directie van Staatsolie ontvangen op haar kabinet. Het bezoek had als doel kennis te maken met de president en een uitgebreide update te geven over de huidige stand van zaken binnen het staatsbedrijf. Dit vond plaats op dinsdag 29 juli.
Tijdens de presentatie werden diverse onderwerpen besproken, waaronder de voortgang van offshore- en onshoreboringen, de ontwikkeling van bestaande olievelden, het dividendbeleid en de status van het Spaar- en Stabilisatiefonds. Ook werd kort stilgestaan bij duurzame energieprojecten, waaronder een lopend zonne-energieproject.
Naast minister Patrick Brunings van Olie, Gas en Milieu (OGM) waren ook aanwezig collega-ministers Adelien Wijnerman van Financiën en Planning, en David Abiamofo van Natuurlijke Hulpbronnen (NH). Minister Brunings gaf in een interview aan dat deze ontmoeting niet alleen bedoeld was om kennis te maken, maar ook om te spreken over strategische thema’s zoals de financiële positie van de staat, dividend-uitkeringen en toekomstige samenwerking op het gebied van energieontwikkeling. Minister Brunings gaf verder aan dat er tijdens de presentatie aandacht was voor duurzame energieprojecten. “Er is gesproken over een lopend zonne-energieproject, maar nog niet over het langetermijnplaatje voor een groen Suriname. Dat gesprek gaat zeker nog komen, want op een gegeven moment, als de olievoorraad opraakt, moeten we samen kijken naar alternatieve energiebronnen en de rol die Staatsolie daarin kan vervullen,” aldus Brunings.
The post Staatsolie-directie brengt kennismakingsbezoek aan president Geerlings-Simons ..
- LOCAL CONTENT NIET ZALIGMAKEND..
- ‘Schaakonderwijs structureel onderdeel schoolsportvisie…..
- Verdachte smeekt om vrijlating: “Ik heb niets gedaan”..
- NA HET SPEKTAKEL: SURINAME TERUG IN DE REALITEIT..
- Mexico-Stad eert 700 jaar Tenochtitlan: trots op Azteekse w….
- FUNDAMENTELE KOERSWIJZIGING BINNEN NPS VEREIST..
- Veel zon, maar ook kans op onweer in de middag.
- AzG: meer dan 650 kinderen in Nigeria overleden door onderv…..
- Wat als Suriname niet onafhankelijk was geworden?.
- Passagiers vrezen voor hun leven tijdens vlucht naar Londen..
- Siegfried Cyril Rudolf Kenswiel (80) Den Haag 25-7-2025..
- Politiebericht over gezonken vaartuig Balingsoela..
- Afghanen die hulp aan VS verleenden, vrezen terugkeer nu he…..
- Poetini Atompai: “Maandelijks SRD 50.000 voor de samenlevin…..
- Spoed luchtvaartcongres over EU-blacklisting en FAA-dreigin….
- VHP werkt maandag mee aan DNA-vergadering toelating coaliti….
- Bondru: niet in ‘slaapstand’ gaan tot de volgende verkiezin…..
- Opdoeken militaire posten in Lawa-gebied baart Granman Sime…..
- Robinhood met groot machtsvertoon bekerkampioen..
- Raoul Hellings: ‘Nog een lange weg te gaan voordat we kunne…..
- Ondernemers pitchen hun droom tijdens brunch FMF Business S…..