De Spoedeisende Hulp (SEH) van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP) draait momenteel niet op volle capaciteit. De directie van het ziekenhuis doet daarom een dringend beroep op de samenleving: meld u alleen bij de SEH in geval van een uiterst noodgeval.
De SEH kampt al geruime tijd met beperkte operationele capaciteit vanwege aanhoudende verbouwingen. Daar komt nu een overmachtssituatie op het klinisch chemisch laboratorium bij, wat leidt tot verdere vertragingen in de dienstverlening. De wachttijd voor patiënten op de SEH is hierdoor aanzienlijk toegenomen.
Om overbelasting te voorkomen en de zorg voor écht spoedeisende patiënten te waarborgen, vraagt het AZP aan burgers met minder ernstige klachten om zich te wenden tot alternatieve spoedvoorzieningen. Dat kan onder andere bij de Huisartsenspoedpost van het Sint Vincentius Ziekenhuis of de spoedpost van het Zorghotel.
De SEH van het AZP blijft uitsluitend beschikbaar voor levensbedreigende situaties die niet elders behandeld kunnen worden, zoals hartaanvallen, halfzijdige verlamming of ernstige ongevallen.
Het ziekenhuis benadrukt dat, ondanks de huidige beperkingen, het personeel zich maximaal inspant om verantwoorde en hoogwaardige spoedzorg te blijven bieden aan wie het het hardst nodig heeft.
- CBB-directeur niet te spreken over uitspraken president San…..
- Sprekers NPS discussieavond beloven betere tijden bij verki…..
- RGD neemt gerenoveerde poliklinieken in gebruik..
- DNA vernieuwt website voor het eerst in 13 jaar..
- DNA heeft na dertien jaar een vernieuwde website..
- PVV met handje vol doelpunten langs Inter Wanica..
- De Nationale Assemblee lanceert vernieuwde website..
- Gopal: “Santokhi beloofde jongeren een stuk grond, maar ze …..
- MEDIALANDSCHAP IS VERANDERD..
- ONVEILIGHEID ONDERMIJNT GEZAG..
- Open brief aan minister Nurmohamed ‘Statenmonument…..
- VSB schrijft president over oneerlijke speelveld op havens..
- Ramadhin: “Zorgprojecten geen verkiezingsstunt”..
- Minister Sozavo voert campagne bij Esther Stichting..
- Panama en Nederland koplopers voor Guyana’s olie-export Q1 …..
- Gopal: Santokhi beloofde jongeren een stuk grond maar geeft…..
- Bouw ‘Surinaamse’ FPSO SBM Offshore vordert..
- BUITENLANDBELEID VS RAAKT SURINAME..
- Wolken blijven, kans op regen..
- “Parlement moet zorgen voor verankering van hervormingen in…..
- Meisje denkt steen met tanden te vinden, blijkt antieke sch…..