President Chandrikapersad Santokhi heeft een ontmoeting gehad met Spinnaker Capital Group, een wereldwijde investeerder met een strategische focus op investeringskansen in zowel opkomende als gevestigde markten. Tijdens het bezoek op maandag 24 februari 2025 werd de organisatie vertegenwoordigd door de Director of Business Development, Peter Bartlett.
Spinnaker Capital Group beschikt over ruime ervaring en internationale expertise in het investeren in landen die streven naar economisch herstel en groei. Het bezoek stond in het teken van het verkennen en bespreken van investeringsmogelijkheden in Suriname. Tijdens de bespreking werd de potentie van Suriname als een belangrijk investeringsklimaat benadrukt, waarbij de nadruk onder meer op het versterken van economische groei werd gelegd.
Spinnaker Capital is van plan een nieuw Caribbean Growth and Development Fund op te richten, waarbij Suriname tot de kernregio zal behoren, met als doel de regio te helpen diversifiëren en minder afhankelijk te maken van groei in de olie- en gassector. Dit onder meer door kapitaal te verstrekken ter verbetering van de logistiek en het stimuleren van ontwikkeling.
Hoewel de organisatie nog niet zo ver is, geeft Barlett aan dat sectoren zoals logistiek & landbouw, infrastructuur, natuurlijke hulpbronnen en hernieuwbare energie belangrijke sectoren zijn waarop de focus kan worden gelegd. Deze week heeft de organisatie diverse ontmoetingen gepland met zowel overheidsorganen als organisaties van de privatesector. President Santokhi sprak zijn waardering uit voor de proactieve houding van Spinnaker Capital Group.
- PLUNDERING VAN GRONDSTOFFEN ONACCEPTABEL..
- Leden BLTO melden zich om 10.00 uur massaal ziek..
- Zon en wolken wisselen elkaar af..
- Hoofdstembureaus nu volledig..
- Astrid Roemer maakt kans op International Booker Prize..
- Mysterieuze ziekte eist tientallen levens in Congo: doden n…..
- Verbonden met het eeuwige Licht..
- Ministerie TCT is tevreden met succesvolle mini ICT-beurs..
- Concubinaat eindelijk wettelijke erkend in nieuw Surinaams …..
- Column: Verkiezingscampagnes, waar blijft jullie inhoud?..
- Wilgo Valies (DA’91) breekt een lans voor jongeren..
- Verkiezingsthema’s en herkenning partijen op weg naar 25 me…..
- JCC worstelt met groot tekort aan onderwijspersoneel..
- Geen groen licht ‘Chinalco-deal’ in deze regeer…..
- Dieven stelen bronzen kopstuk Trefossa..
- Politie roept op tot betalen bedragen verkeersvonnissen..
- Man vast voor bedreigen bejaarde vrouw en tonen geslachtsde…..
- Buste-koppen Sylvester en De Ziel gestolen..
- Advanced Trauma Life Support cursus afgerond door 11 partic…..
- Comedyshow Fatu na 15 jaar terug in Suriname..
- Hink-stap-springer Jemarance Werson breekt 33 jaar oud reco…..