PARAMARIBO — Inter Wanica is zaterdagmiddag niet komen opdagen bij de voortzetting van de Suriname Major League (SML), waardoor de wedstrijd tegen Robinhood niet is doorgegaan. In een gesprek met ATV, de officiële zender van de wedstrijden van de SML geeft teammanager Jimmy Dassasingh aan dat de spelers ontevreden zijn over het uitblijven van de salarissen. Er is nog getracht de spelers op andere gedachten te brengen, wat niet heeft mogen baten.
Dassasingh geeft aan dat het bestuur van de SML al op de hoogte was gesteld van de ontevredenheid van de spelers. Hij geeft aan dat zijn club op de Fifa gelden wacht, maar dat deze nog steeds niet door de SML is uitgekeerd. Het gevolg is dat zij spelers niet meer kunnen uitbetalen. ADVERTISEMENT
“Ik vind het eerlijk gezegd laag van de spelers van Inter Wanica”
“We kunnen niet elke keer weer uit onze eigen portemonnee voorschieten”, aldus de teammanager. Het bestuur van de club was bereid om een deel van de salarissen uit te betalen, maar de spelers kunnen zich daarin terugvinden. Ricardo Oehlers van Robinhood heeft zaterdagochtend getracht de spelers op andere gedachten te brengen, maar ook dit heeft niet mogen baten.
Ondanks dat hij enigszins toch begrip toont, is hij erg teleurgesteld in de spelers. “Ik vind het eerlijk gezegd laag van de spelers van Inter Wanica”, zegt hij. De teammanager is van mening dat de spelers normaal hadden moeten verschijnen en dan in het Franklin Essedstadion hun ontevredenheid moesten laten zien.
De ploeg kan ook geen beroep doen op de jeugd, omdat deze sectie de afgelopen week ook werd geroyeerd door de Surinaamse Voetbalbond (SVB). Dit gebeurde nadat de ploeg voor de derde keer op rij niet was verschenen of weigerde te spelen.
Dassasingh heeft een zwaar hoofd in het voortbestaan van de SML. Hij wijst erop dat de kosten van de meeste clubs voor nu door de gelden van de Fifa worden betaald. “Maar wat zal er gebeuren, wanneer de Fifa na het vierde seizoen geen geld meer erin zal steken”, vraag hij zich af.
De teammanager geeft aan dat het een club zeker vier tot vijfhonderdduizend Amerikaanse dollars per jaar nodig heeft om aan de competitie te kunnen deelnemen. Hij benadrukt dat de situatie in Suriname zo danig slecht is, dat bedrijven niet staan te springen om te investeren of te sponsoren.
- Xi roept op tot handhaving van VN en multilaterale systemen..
- Mogelijk totale lamlegging bij PCS..
- Parmessar vreest problemen met salarisuitbetaling eind juli..
- BIBIS informeert afdelingen over het overlijden van ambassa…..
- Oppositie wil spoeddebat..
- Geen sociale zekerheid meer voor kwetsbare groepen..
- Biden haalt uit naar Trump: “Er is al zoveel kapotgemaakt…..
- NDP las pasi, zij misbruiken zelfs overledenen in hun drang…..
- Ambassadeur Ryan Nannan is niet meer..
- Ambassadeur Ryan Nannan overleden..
- Breaking: Volledige lamlegging bij PCS, geen opname van pat…..
- NDP wil aftreden Santokhi, Sewdien en Nurmohamed..
- Robby Morroy belicht knelpunten vertaling en gebruik Sranan…..
- Valutaveiling lijkt eerder een paniekreactie..
- Politie Corantijnpolder houdt smokkelaar aan..
- Centrale Bank beoogt stabiliteit op valutamarkt met valutav…..
- OPTSU: Friends & Family belemmeren inkomsten houtsector..
- Voortvluchtige roofverdachte gearresteerd door RBT Midden..
- ‘Hoe weet je wanneer hout illegaal is?’..
- Brute overvallen op juwelier en winkelwoning in Paramaribo:…..
- Ruim 900.000 stembiljetten worden gedrukt voor verkiezingen..