De Surinaamse Partij van de Arbeid (SPA) en Duurzaam en Rechtvaardig Samenleven (DRS), zijn tevreden met de plek die ze door de NPS is toebedeeld. De SPA mag vanaf nummer 51 de lijst duwen, met Marcia Clumper, en oud-minister Clifford Marica staat op nummer 50. Voor beide partijen is de precieze plek op de lijst minder belangrijk dan de gezamenlijke inzet om Suriname te ontwikkelen.
SPA-voorzitster Joyce Williams heeft tegenover Suriname Herald gezegd, dat de weg naar de verkiezingen, erg hobbelig is geweest. Na een breuk binnen OPTSU, moest de partij snel schakelen. Nu neemt de partij onder de vlag van de NPS deel aan de verkiezingen en ziet Williams de rol van lijstduwer als een mooie kans om flink campagne te voeren.
Het feit dat de DRS ooit uit de SPA is ontstaan door ontevredenheid, vormt voor Williams geen probleem. Tijdens het gesprek sprak zij samen met DRS-topman Clifford Marica. Hij zei dat beide partijen, ondanks eerdere meningsverschillen, dezelfde ideeën delen. Hij benadrukte dat de samenleving onder grote druk staat en dat de samenwerking tussen de NPS, SPA en DRS nodig is om Suriname vooruit te helpen. Volgens Marica beschikken beide partijen over voldoende mensen en kennis om de problemen in het land samen aan te pakken.
The post SPA en DRS werken samen met NPS voor een beter Suriname ..
- Guyanese president publiceert opnieuw onjuiste kaart van Su…..
- NDP: Ramadan, zuiverheid van gedachten en handelen..
- Commerciële sekswerkers Anamoestraat en omgeving verwijder…..
- Ramadan boodschap president Chandrikapersad Santokhi ..
- SVV 1 en Yelyco op voorsprong in U15-meisjes volleybal play…..
- Menzo haalt Shaquille Stein bij voorselectie Natio..
- Politie treedt op: commerciële sekswerkers Anamoestraat en …..
- Wereldbank looft samenwerking met Suriname..
- Verdachte (24) van beroving Chinese winkel op 6 januari is …..
- OAS: ‘Het Venezolaanse regime moet onmiddellijk stoppen met…..
- Overheid neemt snelle maatregelen na dambreuk Weg naar Zee..
- Korpschef bezorgd over tippelarij in woongebieden..
- Dambreuk Weg naar Zee aangepakt..
- RSS Barracuda versterkt maritieme veiligheid Suriname..
- PAKITTOW EERST, DAN DE REST..
- De eerste ontmoeting met de politieke partij PRO (Partij vo…..
- Caricom waarschuwt Venezuela tegen verkiezingen op grondgeb…..
- Kick-off Project “Facilitaire Verbetering Mandirs”..
- Nou ja..
- Wood Mackenzie: Inkomsten blok 58 gebruiken voor blok 52..
- Muziekauteursrechten..