De Surinaamse Partij van de Arbeid (SPA) en Duurzaam en Rechtvaardig Samenleven (DRS), zijn tevreden met de plek die ze door de NPS is toebedeeld. De SPA mag vanaf nummer 51 de lijst duwen, met Marcia Clumper, en oud-minister Clifford Marica staat op nummer 50. Voor beide partijen is de precieze plek op de lijst minder belangrijk dan de gezamenlijke inzet om Suriname te ontwikkelen.
SPA-voorzitster Joyce Williams heeft tegenover Suriname Herald gezegd, dat de weg naar de verkiezingen, erg hobbelig is geweest. Na een breuk binnen OPTSU, moest de partij snel schakelen. Nu neemt de partij onder de vlag van de NPS deel aan de verkiezingen en ziet Williams de rol van lijstduwer als een mooie kans om flink campagne te voeren.
Het feit dat de DRS ooit uit de SPA is ontstaan door ontevredenheid, vormt voor Williams geen probleem. Tijdens het gesprek sprak zij samen met DRS-topman Clifford Marica. Hij zei dat beide partijen, ondanks eerdere meningsverschillen, dezelfde ideeën delen. Hij benadrukte dat de samenleving onder grote druk staat en dat de samenwerking tussen de NPS, SPA en DRS nodig is om Suriname vooruit te helpen. Volgens Marica beschikken beide partijen over voldoende mensen en kennis om de problemen in het land samen aan te pakken.
The post SPA en DRS werken samen met NPS voor een beter Suriname ..
- Filipijnse oud-president Duterte opgepakt wegens misdaden t…..
- PVV verslaat Broki met 4-0..
- Team Adhin wint Nationale Viertallen Kampioenschappen SBB..
- BRED Banque Populaire brengt beleefdheidsbezoek aan preside…..
- Na het koffiedik kijken…..
- Uitgifte van 200 percelen langs de Libanonweg..
- Alleen mensen die ergens naar streven zijn interessant..
- Cursisten vervaardigen regenbeschermkappen voor Telecomcont…..
- De (on)toegankelijke zorg..
- PVP daagt CHS en president voor de rechter wegens geweigerd…..
- Hof van Justitie: Jones moet uitspraken rectificeren..
- Spoed behandeling kortgedingen PVP en NOP..
- Verenigde Staten feliciteren Ramdin met verkiezing tot OAS-…..
- Separatisten vallen passagierstrein aan in Pakistan..
- Nederlandse juristen en studenten op studiereis in Suriname…..
- Sanitaire voorzieningen Swami Wirjanandschool gerenoveerd..
- Missie Indiase ondernemers voor beleefdheidsbezoek op AWJ..
- Hoofdkapitein Amoesi: “Er is rust en orde bij NPS”..
- Bewoners Rainville klagen over nachtelijke overlast door mo…..
- ‘Investeringen in Defensie blijven cruciaal voor de toekoms…..
- Boot voor plantage Kroonenburg..