PL-voorzitter Paul Somohardjo vreest dat malafide figuren misbruik zullen maken van de verkiezingscampagnes en via politieke partijen zwart geld willen witwassen. Hij wijst erop dat gelden van casino’s en wedkantoren niet door de banken worden geaccepteerd. De kans is dan groot dat deze gelden via verkiezingscampagnes worden gebruikt.
De partijdiscipline komt hierdoor ook onder druk te staan, meent de politicus. Volgens hem mag het niet zo zijn dat de partij straks verrast wordt door een gekozen lid dat plotseling andere ideeën heeft, terwijl er partijafspraken zijn gemaakt. “Men moet beseffen dat niet een kandidaat, maar de partij deelneemt aan de verkiezingen,” benadrukte hij.
Dit zei de nestor van de Surinaamse politiek in het programma Sranan Tori op ATV. Volgens hem heeft de partij al jarenlang bewezen te strijden voor rechtvaardigheid. “Aan die ideologie kan niemand komen,” meent Somohardjo.
De PL wil bij het verwerven van regeringsmacht een staats-thuiszorgsysteem introduceren. Dit naar aanleiding van het feit dat de partij de senioren niet is vergeten. Er staan momenteel veel mensen op de wachtlijst om geplaatst te worden in een bejaardeninstelling. De partij wil met een systeem komen waarbij zorg aan huis wordt gebracht voor de groep die daar behoefte aan heeft. Dit zal goedkoper zijn dan wat nu voor zorg wordt betaald.
40.000 stemmenSomohardjo stelt dat hiermee ook werkgelegenheid wordt bevorderd doordat mensen die in deze sector willen werken de nodige training zullen krijgen. De PL-topman is ervan overtuigd dat zijn partij met het gewijzigde kiesstelsel meer dan 40.000 stemmen zal halen.
Hoewel sommigen anders beweren, stelt de voorzitter dat er fake opiniepeilers worden betaald om onder meer zijn partij te benadelen. Somohardjo zegt ervaren genoeg te zijn om te weten dat de PL een goed resultaat zal behalen bij de verkiezingen van 2025.
- Oom en tieners betrokken bij marihuanaverkoop..
- Wegomlegging Derde Rijweg en Maisuruweg..
- Bid-team houdt drugssmokkelaar aan te JAP luchthaven..
- Zetel is van de partij en niet van de parlementariër, zegt …..
- Winnaar eerste Suripop Kersteditie ‘laat het aan anderen ov…..
- Clifton Braam pleit voor grotere betrokkenheid Afro-Surinaa…..
- Oudste bank van Suriname DSB verwelkomt jongste rekeninghou…..
- Risicogroepen extra alert voor virale griep..
- Trump verleent gratie aan 1.500 verdachten van 6 januari..
- Verkeersomleiding Sophia’slustweg..
- AWJ zet in op realiseren beleidsdoelen resterende regeerper…..
- Afgelopen vier jaar belangrijke wetgeving van Gajadien in D…..
- MMC beschikt niet over permanente radioloog..
- AWJ investeert in werkgeluk en organisatiedoelen..
- 29 personen gedecoreerd bij 100 jaar Boy Scouts Suriname..
- Narcoticabrigade pakt drugsverkoop in buurten aan..
- Boetjoe vergrijpt zich aan minderjarig nichtje..
- ‘Kennis, betrokkenheid en daadkracht zijn sleutels tot een …..
- Wereldreligie dag in teken van belang van respect voor elka…..
- Overwegend bewolkt met wat zon..
- Politieambtenaar buiten functie gesteld..