Bronto Somohardjo, had vorig jaar zijn ontslag aangeboden aan president Chan Santokhi. Somohardjo verklaarde dat de verstoorde werkrelatie met vicepresident Ronnie Brunswijk niet bevorderlijk was voor het landsbestuur en dat zijn besluit om terug te treden het beste is voor het land. Intussen liep er een onderzoek door de Centrale Landsaccountantsdienst (CLAD) naar vermeende onregelmatigheden op het ministerie van Binnenlandse Zaken.
Somohardjo gaf aan dat hij voor transparantie staat en vroeg de president om het eindrapport openbaar te maken. Dat is nooit gebeurd. Intussen is het rapport naar de PG opgestuurd.
Somohardjo zei in . Actueel dat hij niets doet dat het daglicht niet kan aanschouwen. Hij zegt dat de gang naar de justitiele autioriteiten een politiek spel is om zodoene invloed uit te oefenen op de nieuwe regering. Hij zegt dat president Santokhi uit rancune het CLAD rapport heeft doorgeleid.
- Samenleving rouwt om Patricia Etnel..
- Gödeken en Mannen optimistisch over deelname Caribbean Cup …..
- Wetenschapper waarschuwt voor slakkenplaag en risico op men…..
- Patricia Etnel is niet meer..
- Kenneth Milton Oostwijk..
- Patricia Etnel van de NPS overleden..
- Sambo brengt met ‘Anton de Kom, mijn vader’ ode aan Surinaa…..
- Parlementariër Patricia Etnel overleden..
- OIL & GAS MANIA..
- Aardig wat zon met onweersbuien in de middag..
- National Day Suriname bij Expo 2025 Osaka volop gaande..
- 3×3-basketbalcoach Mike Nahar: ‘We gaan met frisse moed de …..
- Panama zet grondrechten opzij na rellen over pensioenwet..
- Duizenden babyschildpadden onderschept in Mexico..
- Leendert Callender (76) Amsterdam 18-6-2025..
- Mavis Mathilda Francis Riley (71) Schagen 17-6-2025..
- Politiek analist Ramadhin: “SPA en DRS hebben NPS nauwelijk…..
- Staatsolie: Minder regels, meer actie voor local content..
- Trump: ‘Iran moet vrede sluiten of wordt opnieuw en harder …..
- Trump: Als er geen vrede komt, slaan we opnieuw toe..
- 20 leden Mobiele Eenheid krijgen certificaat na training..