PL-voorzitter Paul Somohardjo zegt de VHP’ers niet te willen bestrijden, maar dat hij zich verzet tegen het kapitaal. Volgens hem toont president Chan Santokhi in de kwestie van de recent genoemde corruptieschandalen dat hij eerder het kapitaal beschermt dan de belangen van het volk.
De plannen voor de aanleg van de weg naar Apoera zijn de afgelopen dagen onderwerp van gesprek geweest. Somohardjo stelt dat bij dit project en andere projecten miljoenen dollars uitgegeven worden, terwijl dat geld anders aangewend zou kunnen worden. De politieke veteraan heeft het gevoel dat het staatshoofd door het kapitaal aan handen en voeten is gebonden.
In gesprek met LIM FM zegt Somohardjo dat het mogelijke uittreden van de PL uit de coalitie, als de ministers niet op non-actief worden gesteld, een signaal is naar het volk dat zijn partij trouw en loyaal blijft tot het einde. Echter, hij waarschuwt dat er niet met de PL gesold moet worden.
Somohardjo stelt verder dat er veel mis is gegaan in de samenwerking. Het waren alleen Brunswijk en Santokhi die de wekelijkse politieke bijeenkomsten hadden. Ook de NPS werd er niet bij betrokken. De PL is vanaf het begin in principe geen onderdeel van de regering.
De PL-voorzitter heeft geen goed woord over voor de president, die volgens hem met twee maten meet. Ex-minister Bronto Somohardjo moest het veld ruimen, maar volgens de PL-topman gebeuren er nu ergere dingen, waarvan de ministers nog in functie blijven.
- Gezin dakloos na woningbrand aan Koffielaan..
- Suriname en OAS ondertekenen akkoord voor verkiezingswaarne…..
- Rusland: ‘ga naar Nederland als je nog steeds tegen de onaf…..
- ECD stuit op vervallen producten in Wanica..
- Vrijspraak voor verdachte in drugssmokkelzaak..
- CBvS treft maatregelen tegen Pensioenfonds..
- Inspirerende Hagenaars: Acht jongeren geëerd met jeugdlintj…..
- Orde van Advocaten wil met toetsing van verkiezingsprogramm…..
- Guyana: Tragische dood 11-jarig meisje leidt tot brandstich…..
- Lagere olieprijzen dreigen overheidsinkomsten Guyana te dru…..
- CBvS fluit pensioenfonds Alcoa terug..
- Medisch Tuchtcollege krijgt nieuw bestuur: klachtenafhandel…..
- Xiomara Cadogan: “NDP verdeeld en achterop, VHP klaar voor …..
- Advocaat Nazir: SOVA moet zich politiek neutraal opstellen..
- Zorgcrisis bij Esther Stichting blijft voortduren, personee…..
- Kist van paus verzegeld, 250.000 mensen hebben afscheid gen…..
- Ravaksur+ wil spoedige onderhandelingen met regering..
- Voorzitter basketbalassociatie: Geldgebrek in sport niet al…..
- CBvS treft maatregelen tegen pensioenfonds N.V. Alcoa na ov…..
- President: ‘Hoogste leeftijdscategorie komt eerst aan bod b…..
- Zware regenval Nickerie is financiële klap voor rijstsecto…..