Bronto Somohardjo, ondervoorzitter van de Pertjajah Luhur (PL), zal binnenkort enkele ‘bommen’ laten vallen binnen de samenleving. Wat deze precies inhouden, wil hij nog niet onthullen. Wel geeft hij aan dat een van de zaken een corruptiegeval betreft waarbij de gemeenschap voor miljarden zou zijn benadeeld.
De partij is bezig relevante documenten te verzamelen en zal deze overdragen aan het Openbaar Ministerie. Een bekend advocatenkantoor is betrokken bij deze zaak. Uit respect voor de naderende vastenmaand van de moslims stelt Somohardjo de onthullingen voorlopig uit. Dit verklaarde hij in een gesprek met LIM FM.
Volgens de PL-topper is de betrokkenheid van bepaalde personen in deze zaak dusdanig groot dat de partijen waartoe zij behoren mogelijk een klap zullen krijgen in de aanloop naar de verkiezingen. Hij stelt dat er meerdere gevallen zijn die niet door de beugel kunnen. Somohardjo wil de samenleving bewust maken dat corruptie niet alleen bij de ‘kleine visjes’ voorkomt, maar ook bij de ‘grote spelers’.
De PL streeft naar een rechtvaardige samenleving en wil deze misstanden niet tolereren. Somohardjo benadrukt dat hij staat voor zuivere politiek en zich verzet tegen praktijken die de samenleving ondermijnen.
Met betrekking tot de recente politieke ontwikkelingen verwacht hij dat de NPS groei zal doormaken. Het exacte aantal zetels kan hij niet voorspellen, maar hij stelt dat partijen die claimen meer dan 20 zetels te halen, een forse terugval zullen ervaren.
De kandidaten van de PL die op de stembiljetten komen te staan, zullen eerst door de partijraad worden goedgekeurd. Pas daarna worden de namen bekendgemaakt. Somohardjo mikt op zes zetels.
- EZ lanceert eerste financieringsovereenkomst vanuit KMO-fon…..
- “Amazonegebied verdient daden, geen loze beloften”..
- Paho: Regio moet toegankelijkheid tot essentiële kankermedi…..
- Praktijkcentrum Apoera opent in april na lange vertraging..
- Illegale vuilstortplaats Tapoeripastraat baart zorgen..
- Ramdin benadrukt vitale functie Amazonegebied..
- Toetreding PRO tot A20/DOE: Het electoraat vraagt bundeling..
- Vier vast wegens diefstal, verduistering, identiteitsfraude…..
- Ambassadeur Enill: Ramdin heeft kennis, ervaring en tools v…..
- VOJ Atjoni stelt studentenraad in voor betere schoolresulta…..
- Richano Santokhi wordt PVP-parlementskandidaat..
- MIDDELMATIG MIDDENBLOK..
- Veel regen en onweersbuien door de dag..
- Meteodienst: Lichte tot matige onweersbuien kustgebied en d…..
- Bronto Somohardjo verwijt minister Landvreugd van machtsmis…..
- Narcoticabrigade voert landelijke controles uit en neemt dr…..
- VES: Dubbel aantal patiënten moest behandeld worden met SRD…..
- Amazone-landen gaan eensgezind standpunt innemen op klimaat…..
- Trump geeft Musk opdracht USAID fors in te krimpen: ‘ongeke…..
- Lygia Orgine Moi-Thuk-Shung – Pinas (84) Amsterdam 30…..
- Frank Herman Faverey (67) Amsterdam 30-1-2025..