Bronto Somohardjo, ondervoorzitter van de Pertjajah Luhur (PL), zal binnenkort enkele ‘bommen’ laten vallen binnen de samenleving. Wat deze precies inhouden, wil hij nog niet onthullen. Wel geeft hij aan dat een van de zaken een corruptiegeval betreft waarbij de gemeenschap voor miljarden zou zijn benadeeld.
De partij is bezig relevante documenten te verzamelen en zal deze overdragen aan het Openbaar Ministerie. Een bekend advocatenkantoor is betrokken bij deze zaak. Uit respect voor de naderende vastenmaand van de moslims stelt Somohardjo de onthullingen voorlopig uit. Dit verklaarde hij in een gesprek met LIM FM.
Volgens de PL-topper is de betrokkenheid van bepaalde personen in deze zaak dusdanig groot dat de partijen waartoe zij behoren mogelijk een klap zullen krijgen in de aanloop naar de verkiezingen. Hij stelt dat er meerdere gevallen zijn die niet door de beugel kunnen. Somohardjo wil de samenleving bewust maken dat corruptie niet alleen bij de ‘kleine visjes’ voorkomt, maar ook bij de ‘grote spelers’.
De PL streeft naar een rechtvaardige samenleving en wil deze misstanden niet tolereren. Somohardjo benadrukt dat hij staat voor zuivere politiek en zich verzet tegen praktijken die de samenleving ondermijnen.
Met betrekking tot de recente politieke ontwikkelingen verwacht hij dat de NPS groei zal doormaken. Het exacte aantal zetels kan hij niet voorspellen, maar hij stelt dat partijen die claimen meer dan 20 zetels te halen, een forse terugval zullen ervaren.
De kandidaten van de PL die op de stembiljetten komen te staan, zullen eerst door de partijraad worden goedgekeurd. Pas daarna worden de namen bekendgemaakt. Somohardjo mikt op zes zetels.
- Wetgeving mogelijk voornaamste steunpilaar van elke samenle…..
- Niet eens een begroting kunnen schetsen…..
- Vijf verdachten aangehouden voor oplichtingen en valsheid i…..
- Zesde verdachte in berovingszaak Cassialaan aangehouden..
- Kabinet president: geen opdracht om personeel Huize Ashiana…..
- De stroomtarieven (2) SPCS: ‘We hebben volgens het contract…..
- Bronto Somohardjo: “PL zal ministerie van OW opeisen”..
- Bouwen is in 2024 nog duurder geworden..
- VES: Bureau Staatsschuld verdient een compliment..
- Column: Borrelpraat no. 858..
- Werkgevers lappen ouderschapsverlof aan hun laars..
- MrZonneman brengt vernieuwing in de showbizz met DUSA Fest..
- Voertuig autobestuurder die aanrijding veroorzaakt tijdens …..
- Brazilië en Mexico zijn de economische reuzen van Latijns-A…..
- Inbraak bij politieagent aan Wilhelminaweg, verdachten op d…..
- Gezondheidsbonden stellen ultimatum aan regering..
- CUP: Geen opdracht om medewerkers Huize Ashiana niet te bet…..
- Strijd om topbaan OAS..
- LC Parwani viert 14-jarig jubileum van LC Diamond Grove in …..
- Amerikaanse presidenten Truman tot Trump overname van Pales…..
- Stroomproblematiek nog niet adequaat aangepakt..