Bronto Somohardjo, ondervoorzitter van de Pertjajah Luhur (PL), zal binnenkort enkele ‘bommen’ laten vallen binnen de samenleving. Wat deze precies inhouden, wil hij nog niet onthullen. Wel geeft hij aan dat een van de zaken een corruptiegeval betreft waarbij de gemeenschap voor miljarden zou zijn benadeeld.
De partij is bezig relevante documenten te verzamelen en zal deze overdragen aan het Openbaar Ministerie. Een bekend advocatenkantoor is betrokken bij deze zaak. Uit respect voor de naderende vastenmaand van de moslims stelt Somohardjo de onthullingen voorlopig uit. Dit verklaarde hij in een gesprek met LIM FM.
Volgens de PL-topper is de betrokkenheid van bepaalde personen in deze zaak dusdanig groot dat de partijen waartoe zij behoren mogelijk een klap zullen krijgen in de aanloop naar de verkiezingen. Hij stelt dat er meerdere gevallen zijn die niet door de beugel kunnen. Somohardjo wil de samenleving bewust maken dat corruptie niet alleen bij de ‘kleine visjes’ voorkomt, maar ook bij de ‘grote spelers’.
De PL streeft naar een rechtvaardige samenleving en wil deze misstanden niet tolereren. Somohardjo benadrukt dat hij staat voor zuivere politiek en zich verzet tegen praktijken die de samenleving ondermijnen.
Met betrekking tot de recente politieke ontwikkelingen verwacht hij dat de NPS groei zal doormaken. Het exacte aantal zetels kan hij niet voorspellen, maar hij stelt dat partijen die claimen meer dan 20 zetels te halen, een forse terugval zullen ervaren.
De kandidaten van de PL die op de stembiljetten komen te staan, zullen eerst door de partijraad worden goedgekeurd. Pas daarna worden de namen bekendgemaakt. Somohardjo mikt op zes zetels.
- DNL en KTPI gaan samen de verkiezingen in..
- President Santokhi bezoekt AHP-begunstigden..
- Advocaat Kanhai vraagt rechter vrijspraak voor ‘Bordo’ in z…..
- Onderwijs binnenland en verkiezingen hoog op agenda van vp …..
- President Santokhi en IMF-delegatie bespreken uitdagingen e…..
- Bewolking en wat regen op deze vrijdag..
- Strengere controle op illegale arbeid in Suriname..
- RTL Nieuws-correspondent Sophie van Leeuwen vrijgelaten in …..
- Krijgsraad verwelkomt twee nieuwe leden..
- Trumps ontmanteling van USAID stremt zuurstof- en hiv-medic…..
- Ramadhin twijfelt aan ethische gedragscode NDP door ongefun…..
- Meteodienst: Kans op lichte buien..
- Joodse Gemeenschap Verzet Zich Tegen Etnische Zuivering in …..
- Vicepresident Brunswijk: “President Santokhi stopte brandst…..
- Parmessar: VKI enig lab voor keuring voedsel uit India..
- Kantonrechter oordeelt: CBB moet homo-stellen inschrijven i…..
- BESCHOUWING — Hoogmoed in boekvorm..
- Verontwaardiging over negatief advies dc Kabalebo op gemeen…..
- Bouw van twee high-rise overheidsflats in voorbereiding..
- Amoksi: Anti-corruptie wet in lijn brengen met VN-verdrag..
- Regeringsraad stelt financiële middelen beschikbaar voor ge…..