Bronto Somohardjo, voormalig minister van Binnenlandse Zaken, beschuldigt de huidige minister Delano Landvreugd van machtsmisbruik. ‘’Minister Landvreugd probeert ambtenaren onder druk te zetten door ze schriftelijk te laten verklaren, dat zij mondelinge opdrachten van mij kregen’’, aldus Somohardjo. De ambtenaren hebben dit volgens Somohardjo geweigerd. Momenteel is de Pertjajah Luhur (PL), waarvan Bronto Somohardjo ondervoorzitter is, bezig bewijs te verzamelen er een dossier op te bouwen. Dit dossier zal worden ingediend bij de procureur-generaal, omdat volgens Somohardjo gedwongen verklaringen als valsheid in geschrifte worden beschouwd.
Minister Landvreugd had eerder in een interview met ABC Online Nieuws aangegeven, dat hij bij zijn aantreden een puinhoop aantrof op het ministerie. Volgens Landvreugd, regelde de vorige minister zaken op basis van mondelinge afspraken. Somohardjo stelde vervolgens, dat Landvreugd een ‘politieke valkuil’ voor hem probeerde te creëren, maar er nu zelf in is gevallen. Somohardjo wees op de vermeende misstanden rond grondaanvragen en de betrokkenheid van Landvreugd bij de Anton de Kom Universiteit. ‘’De verkiezingen moeten geleid worden door een integer persoon, zoals de president eerder aangaf’’, benadrukte Somohardjo.
Volgens hem is het belangrijk dat de Surinaamse bevolking weet, wat er speelt en dat er transparantie is in de politiek.
The post Somohardjo beschuldigt minister Landvreugd van machtsmisbruik ..
- Strafzaak tegen verdachte inzake vrijheidsberoving Rodney C…..
- Glenn over de gevaren van politiek gezwets: Hoe moet de bur…..
- Inbraak in kantoor pension; veel geld gesloten..
- Herdenking van de Holocaustslachtoffers..
- ‘Gedeelde verantwoordelijkheid voor wat in verkeer gebeur…..
- Probleem lezen en schrijven nog steeds niet aangepakt..
- ‘Royement mag niet leiden tot beëidiging van het DNA-lidmaa…..
- Wordt de vicepresident doelbewust politiek uitgeschakeld?..
- VIDS start landelijk project voor bescherming inheemse land…..
- Roué Verveer begint maart met nieuwe show..
- Snijders pronkt met zijn vijf lp box..
- De economie kan nooit ‘gezond’ zijn gemaakt doo…..
- Verbetering dienstverlening bij de afdelingen Rijbewijzen e…..
- Man aangehouden op Zanderij met vermoedelijke cocaïne in ko…..
- Medaille als symbool voor motivatie om meer inzet voor het …..
- Ingrid Bouterse-Waldring: “Opdracht van Bouterse om verkiez…..
- Militair aangehouden die doos met drugs probeerde te verzen…..
- Korpschef doet bij afronding ME-training meet met speedmars..
- Nog geen concrete resultaten over samenwerking partijen..
- Muziekschool van Wageningen vernoemd naar Willy King..
- Bedrukte stemming bij viering Chinees Nieuwjaar..