Minister Ines Pané van Sociale Zaken en Huisvesting (Sozavo) heeft aangegeven dat er een langdurige administratieve uitdaging bestaat met betrekking tot de aanvragen van sociale instellingen voor subsidies. Dit gaf de minister aan na de vergadering van de regeringsraad.
De sociale instellingen klagen vaak over het feit dat ze geen subsidie ontvangen of dat de betalingen erg vertraagd zijn. Het ministerie van Sozavo wil graag de administratieve procedures verbeteren, aangezien het proces momenteel niet efficiënt verloopt. Dit is een gezamenlijk probleem van de ministeries van Sozavo en Financiën en Planning, aangezien er boekhoudkundige regels zijn waaraan de overheid zich moet houden bij het uitbetalen van subsidies.
Volgens minister Pané maken sociale instellingen regelmatig fouten in hun administratie, wat leidt tot vertragingen in het subsidieverwerkingsproces. De verantwoording van deze instellingen is vaak niet correct, wat resulteert in correcties die moeten worden doorgevoerd. Dit veroorzaakt verdere vertragingen, en vaak ontbreken de onderliggende documenten die nodig zijn om de subsidieaanvragen te verwerken. Dit leidt tot frustratie bij de instellingen, die hierdoor vaak nog langer moeten wachten op hun subsidie.
- Man krijgt levenslang voor moord op vriendin en haar ouders..
- Arena Politieke Partij krijgt financiële steun van Max Ghaz…..
- Documenten bestemd voor CHS van Arena Politieke Partij gest…..
- SVB: ‘Versterking organisatie met installatie onafhankelijk…..
- APP-voorzitter: “We gaan voor hygiënische politiek”..
- Verdachten in drugssmokkelzaak SLM-toestel gehoord..
- Inschrijven voor Staatsolie-obligatie kan vanaf USD 100/eur…..
- A20, DOE en PRO betalen gezamenlijk de waarborgsom; voorzit…..
- George Raymon D Mattos..
- D Mattos George Raymon..
- In 2025 worden vijf exploratieputten geboord in Surinaams z…..
- Caricom..
- Jeane Helene Leliënhof..
- OW-minister Nurmohamed: ‘Het was een wens van de NDP dat cr…..
- NDP klaagt Guyana aan bij Caricom: “Onrechtmatige handeling…..
- Brandstofprobleem KPS opgelost..
- Santokhi spreekt VN-topman en EU-chef over mondiale..
- Kasmiatoen – Tonia – Brandon-Nitiredjo..
- Bamboe potentieel: nieuwe kracht achter duurzame bouw..
- Presidentiële werkgroep ‘Platform Grondzaken’ ontvangt weke…..
- Grenada’s Mitchell: Bied excuses aan en betaal herste…..