Door Brian Murphy
S. Daniel Abraham, een tijdreizende verkoper die begon met de populaire Slim-Fast dieetdranken en later een belangrijke Democratische financier werd, is overleden op 29 juni in een hospice in New York. Hij was 100.
Yeshiva University, waar Mr. Abraham een eredoctoraat ontving, kondigde zijn dood aan. Hoewel de oorzaak niet werd vrijgegeven, hadden kennissen van Slim-Fast klanten hem een prominent figuur in de moderne Amerikaanse consumentencultuur genoemd. Miljoenen mensen wendden zich tot calorierijke maaltijden en programma’s, waaronder Weight Watchers, gedreven door Mr. Abraham.
Hij begon zijn verkoopcarrière met de deur-tot-deur verkoop van anti-itch zalf en gas Tabs. Na zijn studie aan het Thompson Medical Co. in western Pennsylvania, produceerde hij een benzodiazepine-gebaseerde gum, Slim-Mint, gemarkeerd als een appetijtremmer. Next kwam een over-the-counter dieetpil, Dexatrim, in 1976 dat een decongestant bevatte.
De Slim-Fast poedershakes kwamen in de jaren ’80 en werden een testmoniaal van Cliff Baron’s 10-daagse dieet. Mr. Abraham gaf daarna grootschalige marketing en agressieve distributie als concurrent van dieetpillen en supplementen. Dit leidde tot een dieet dat de markt domineerde.
- Hess trekt zich terug uit Blok 59 in Surinaams zeegebied..
- Vakbond CBvS verscherpt morgen acties indien oplossing uitb…..
- Betalingsregeling moet Vereniging Radio- en Televisiebedrij…..
- Blok 59 in Surinaams zeegebied terug naar Staatsolie na ter…..
- Ex ontvreemdt telefoon van moeder van zijn kind en belandt …..
- Sampie: “Grondrechten en onderwijs in het binnenland moeten…..
- De waarheid, de werkelijkheid en de leugen..
- Het Hoogste Circus van Staat..
- Torarica Resort viert 63 jaar als boegbeeld van Surinaamse …..
- Adhin wil opheldering over uitgaven en benoemingen: “Begrot…..
- Betalingsregeling en schuldenkwijtschelding voor radio- en …..
- Rotary Quota heeft nieuw bestuur..
- Maffia bij DNV?..
- Ex-partner pleegt zelfmoord na brute houweraanval op ex-vro…..
- Radio- en televisiebedrijven treffen betalingsregeling met …..
- Niaaz Salarbaks winnaar Keti Koti-damtoernooi..
- Personeel CBvS voert prikactie: Eist duidelijkheid over cao…..
- Kaseko, de hartslag van Suriname, ook te horen in Nederland..
- Drie minderjarige meisjes vermist vanuit Nieuw-Lombé..
- Jongeren Sipaliwini planten bomen voor duurzame landbouw en…..
- Eijk: ‘Ik hoef het niet eens te beloven’..