Mondiaal technologiebedrijf SLB, heeft vandaag zijn nieuwe kantoor in Paramaribo geopend in aanwezigheid van senior vertegenwoordigers van Staatsolie Maatschappij Suriname, waaronder Eddy Fränkel, directeur Downstream & Power van Staatsolie. Het nieuwe kantoor markeert een verdere versterking van SLB’s meer dan 60-jarige aanwezigheid in Suriname en onderstreept de toewijding van het bedrijf aan het land.
SLB, dat zich richt op baanbrekende technologieën en digitale innovaties, heeft als doel het volledige energiepotentieel van Suriname te ontsluiten. Het bedrijf zal zijn lokale strategie afstemmen op de groeiende energiemarkt van Suriname en de duurzame ambities van het land.
Sharlene S. Seegoolam, managing director voor SLB in Guyana, Trinidad en het Caribisch gebied, zei: “We zijn verheugd om onze aanwezigheid in Suriname verder te verdiepen. Dit nieuwe kantoor stelt ons in staat de prestaties van onze klanten te verbeteren, kansen te creëren voor lokaal talent en duurzaamheid in al onze activiteiten te verankeren. We kijken ernaar uit om sterke partnerschappen op te bouwen en bij te dragen aan de groei van Suriname in de energiesector.”
De CEO van Staatsolie, Annand Jagesar, benadrukte het belang van de samenwerking met SLB. “We werken al vele jaren samen met SLB en zijn verheugd dat zo’n belangrijke speler al zo lang in Suriname actief is. De offshore van Suriname biedt veelbelovende kansen, en de aanwezigheid van bedrijven zoals SLB, is essentieel om deze kansen te ontwikkelen. Wij kijken uit naar een voortzetting van onze samenwerking ten gunste van beide partijen.”
SLB ziet aanzienlijke mogelijkheden om haar dienstenaanbod verder te versterken en de waarde in de zich snel ontwikkelende industrie van Suriname te bevorderen. SLB richt zich ook op de bevordering van de Surinaamse energiesector door de ontwikkeling van lokale arbeidskrachten, duurzaamheid en betrokkenheid van de gemeenschap. In 2023 heeft SLB bijgedragen aan de houtkap van drie waterputten ter ondersteuning van de schoonwatervoorziening in Suriname. Daarnaast heeft het bedrijf initiatieven ondersteund op het gebied van werving, training en samenwerking, waar meer dan 500 Surinaamse studenten van het Polytechnisch College en de Anton de Kom Universiteit van hebben geprofiteerd.
The post SLB versterkt lokale aanwezigheid in Suriname ..
- Regering bevestigt inzet voor woningbouw en volksgezondheid..
- Optreden Badderman in Melkweg cruciaal..
- Waterpeil in ons stuwmeer is nog steeds erg laag..
- Racisme als politiek wapen..
- Nieuw ziekenhuis..
- “Kunt u wat voor me doen?”, verzocht Dia aan de rechter..
- Minister Sewdien niet helemaal tevreden over bereikte doele…..
- Ambtenaren krijgen vrij van dienst om campagne te voeren..
- Wetenschappers voorspellen grote aardbeving in Chili..
- Workshop gehouden gericht op de transformatie van de Werkgr…..
- Caricom-initiatief voedselveiligheid uitgebreid en verlengd…..
- Arbeidsinspectie krijgt schenking voor verbetering werkzaam…..
- Acteur Gene Hackman (95) en zijn vrouw (63) thuis dood aang…..
- 18-jarige veroordeeld tot 4 jaar cel voor verkrachting 11-j…..
- GRONDENRECHTEN CONCESSIERECHTEN EN EERLIJKHEID..
- Nieuwe Braziliaanse ambassadeur wil banden versterken..
- Nationale Milieu Autoriteit komt met richtlijnen voor Gold …..
- Begin viering 75 jaar AMS met wandel- en trimloop..
- VN waarschuwt voor toename van ‘extreme wreedheidR…..
- President ontvangt nieuwe Braziliaanse ambassadeur..
- Costi Santarosa nieuwe Braziliaanse ambassadeur in Suriname..