NIEUW-NICKERIE — R.B., die werd neergestoken door de ex-man van zijn vriendin, is in het Mungra Medisch Centrum (MMC) in district Nickerie overleden. De man werd 53 jaar.
De dader, de 58-jarige R.R., die op de vlucht sloeg, kon na twee dagen in district Marowijne worden gearresteerd door de politie van regio Oost. Hij werd overgedragen aan de recherche van regio West.
Op 22 juli reed de 48-jarige S.F. met de gewonde R.B. in haar voertuig naar de politie van Nieuw-Nickerie om aangifte te doen tegen haar ex-man. De vrouw verklaarde dat R.R. haar vriend kort daarvoor met een scherp voorwerp had neergestoken in de huurwoning aan de Suikerrietstraat waar zij verblijft.
De wetsdienaren brachten R.B., die met bloed was besmeurd en van pijn kreunde, met spoed over naar de Spoedeisende Hulp van het MMC. Het slachtoffer werd ter verpleging in de ziekeninrichting opgenomen, waar hij op 24 juli overleed aan zijn verwonding.
Dezelfde dag kon R.R. worden aangehouden. Het scherpe voorwerp is nog niet achterhaald. De dader is na overleg met het Openbaar Ministerie door de politie in verzekering gesteld.
- Caricom en Paho bundelen krachten in nieuwe vijfjarenstrate…..
- Nieuwbakken parlementariër Betterson ziet kansen in burger …..
- Asha Barnett stimuleert creatief ondernemerschap op Barbado…..
- Twee verdachten aangehouden voor brute overval op 91-jarige….
- Staatsolie-directie bespreekt toekomstplannen met president…..
- Ramsaran: “Geen loze beloften, maar concrete stappen voor h…..
- People in Control: Suriname heeft jongeren nodig die verant…..
- Schuld van SLM bij Luchthavenbeheer is USD 13 miljoen..
- Sampie: ‘Ik was mijn telefoon thuis vergeten’..
- Ricardo Panka in beeld voor ambassadeurspost..
- Bejaarde man zwaar toegetakeld; derde overvaller nog voortv…..
- Suriname: Ministerposten, het wordt tijd dat de lat hoger l….
- Samenleving is lang genoeg gestraft, zegt nieuwe OW-ministe…..
- Presidentsverkiezingen Guyana draaien om olie, ongelijkheid…..
- Museum Bakkie: ‘Ik ben zelf geïnteresseerd in bijzondere ve…..
- Morgen eerste ministersraad vergadering..
- Fractie NPS doneert maandelijks SRD 120.000 aan sociaal fon…..
- Reyme: ‘Moment om vertrouwen in politiek te herstellen’..
- EBS ontslaat bondsvoorzitter Marciano Hellings op staande v….
- Boeing lijkt te profiteren van handelsoorlog..
- Gospelartiest ‘Revo’ Pinas verbreekt stilte met nieuwe sing…..