PARAMARIBO — “Tot heden heeft niemand zich nog aangemeld bij de politie tot het achterhalen van de identificatie van het slachtoffer.” Dat schrijft het Korps Politie Suriname vrijdag op zijn website. Aangegeven wordt dat medewerkers van de Cold Case Unit een zaak in onderzoek hebben, waarbij op 28 april 2024 een skelet van een man in een bosschage in het savannegebied Baling Sabana langs de Weg naar Kraka in district Para was ontdekt.
De politie vermoedt dat het slachtoffer middels misdrijf om het leven is gebracht. Immers, de handen van de man waren vastgebonden met tiewrap. De voeten waren met zwart touw vastgemaakt. Het slachtoffer lag op de buik.ADVERTISEMENT
De menselijke resten werden op 28 april 2024 in de middag door de politie van Zanderij aangetroffen, die telefonisch was getipt over de vondst. De man met vermoedelijk kroes en krullend haartype, was gekleed in een zwarte lange mouw capuchon jacket met een blauwachtige binnentrui met witachtige motieven in de vorm van ruiten en een blauwe lange jeansbroek. In opdracht van het Openbaar Ministerie was het skelet door de politie in beslag genomen. De zaak was toen overgedragen aan de afdeling Kapitale Delicten.
Nabestaanden of zij die denken deze man te hebben gekend, worden opnieuw opgeroepen alle informatie die kan leiden tot het achterhalen van mogelijke verdachten van dit misdrijf en de identiteit van het slachtoffer door te spelen aan de Cold Case Unit (402134; 8769458-Whatsapp; coldcaseunitkps@gmail.com). Deze afdeling is ondergebracht op het Herman Gooding Bureau te Nieuwe Haven.
- SDG Platform Suriname houdt workshop voor DNA-kandidaten; k…..
- Politiefunctionarissen RBT ronden interventietraining af..
- Jongelingen geleerd creatief bezig te zijn met mobieltje..
- Mungra: schimmige gunningen infrastructuurprojecten roepen …..
- KPS: ‘Opschalen veiligheidsmaatregelen om openbare orde, ru…..
- Quo vadis?..
- Inbeslagname luxe voertuigen Azruddin Mohamed opgeschort..
- Onze zorg: inferieure kwaliteit, hoge kosten..
- Makandra-samenwerkingsproject tussen Suriname en Nederland …..
- Skills for Tomorrow: minOWC verbindt onderwijs met toekomst…..
- Politie houdt vier verdachten aan bij drugsinvallen..
- Militair steelt durotank van politie-inspecteur..
- Politieagent getuigt tegen zeven collega’s in Pikin Saron-z…..
- Groene banen en sociale bescherming benadrukt tijdens ILO-v…..
- Getuige in strafzaak politiemannen Pikin Saron kan zich nie…..
- Studenten in het buitenland ontvangen wel studietoelagen..
- BELOFTEN EN DE KOOPKRACHT..
- Tijdelijke uitval deel Klinisch Chemisch Laboratorium AZP..
- Trio ingesloten na drugsinvallen..
- Naam Edward Belfort blijft op kandidatenlijst NDP ondanks o…..
- Grote kans op onweersbuien..